YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Aklın almayacağı kadar tehlikeli
Aklın almayacağı kadar tehlikeli
29 Mart 2013 13:32
MHP lideri Bahçeli, Başbakan Erdoğan'ın MHP'nin Bursa mitingiyle ilgili değerlendirmelerini, ''aklın ve havsalanın almayacağı kadar tehlikeli ve sorunlu bulduklarını'' belirtti.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, yaptığı yazılı açıklamada, ''AK Parti'nin çözüm ve barış sözleriyle Türkiye'nin temellerini sarstığını, PKK'nın siyasallaşmasına göz yumduğunu'' iddia etti.

Bahçeli, ''Türk milleti olan biten tüm çirkeflikleri, kurnazlıkları, maksadı karanlık çabaları ibretle izlemektedir. Uydurma anketlerle çözülme ve çöküş sürecine desteğin arttığını söyleyecek ve bu çerçevede milletimizi hafife alacak kadar körlüğün, basiretsizliğin içine batan Başbakan ve hükümeti, kanaatleri etkilemek, yanlışı kabullendirmek için her tezgaha müracaat etmektedir. Türk milletinin, PKK ile görüşülmesine rıza göstermesi mümkün olmadığı gibi İmralı canisiyle müzakere yapılmasına da onayı kesinlikle yoktur'' ifadesine yer verdi.

''Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın, Ortadoğu'da yaşanan Arap Baharı'nın bir benzerini küresel güç merkezlerinden aldığı sipariş üzerine Türkiye'de de yaşatmak için harekete geçtiğini'' öne süren Bahçeli, açıklamasını şöyle sürdürdü:

''Bunun için milli itirazlar, milli tepkiler ve milli eleştiriler karalanmakta, kapatılmaya çalışılmaktadır. Milli nitelikli talep ve tercihler, endişe ve korkular hiç dikkate alınmamakta, bölücü terörün aklanmasına ve cani başıyla yapılan müzakerelere karşı duran kim varsa taciz edilmekte, saldırı altına tutulmaktadır.

Özellikle Başbakan'ın bu haftaki grup toplantısında partimizi ve Bursa Kuruluş mitingimize katılan milli vicdanları hedefine alan bazı değerlendirmeleri akılın ve havsalanın almayacağı kadar tehlikeli ve sorunlu bulunmuştur. Partimizi ve milli değerleri koruma ve yaşatma inanç ve azminde olan yüz binlerce Türkiye sevdalısını teröristlerle aynı kefeye koyan bu garabet mantık haddini, hududunu fazlasıyla aşmıştır.''

 

AA

13:05
 // Kolunuzdan Tutanmı var
Hazır cengaverliğiniz tutmuşken, gelin sizi Doğu Türkistan da Çin zulmu altında inleyen soydaşların yanına gönderelimde Çin'i feth edin. Yol masraflarınızı da biz karşılayalım. Biz de kurtulalım Türkistandaki kardeşlerimizde. Hadi aslanlarım gazanız mübarek olsun. Ne de olsa sizin biriniz dünyaya bedel....
30 Mart 2013 13:05
14:25
 // Hamaset Amca
Tsk, terörle mücadele için 50 bin ücretli ve dolgun maaşlı asker alımı yaptı. Müraacat, sadece 350 de kaldı. Hani nerde, asarız keseriz diye nara atan milliyetçiler!? Madem o kadar vatanseverdiniz, neden bu kadroya girmediniz? Terör bittiğinde mi aklınıza geldi. Kemal Sunal'ın sahte kabadayısı gibi 'kaçtı ha!?' gibi sözler sarfetmekten ne farkı var....
29 Mart 2013 14:25
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler