YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Akdoğan: Demirtaş, İmralı'ya posta koyacak
Başbakan Yardımcısı Akdoğan, Selahattin Demirtaş biraz oyunu artırsın, ilk İmralı'ya posta koyacak. Bunu kendileri de biliyor" dedi.
Akdoğan: Demirtaş, İmralı'ya posta koyacak
03 Mayıs 2015 / 08:15 Güncelleme: 03 Mayıs 2015 / 09:25

Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, "Reklam kampanyalarına bakın, onların musluklarından kan akıyor, kan. Bizim musluklarımızdan bal akıyor, şerbet akıyor. Bir de CHP var, onun musluğundan da sadece tıs sesi çıkıyor" dedi.

hh.png

Akdoğan, Polatlı AK Parti Seçim İrtibat Bürosunun açılışında, Türkiye'nin geriye gitmemesi için AK Parti'nin 7 Haziran seçimlerinden güçlü bir şekilde çıkması gerektiğini söyledi.
Yeni Türkiye'de vesayetçilere, derin devlet ile paralel devlet yapılanmalarına asla yer olmayacağını belirten Akdoğan, "Bunlar Türkiye'ye ihanet ettiler, yeni Türkiye'de bunlara yer olmayacak, sadece milletin dediği olacak" diye konuştu.

İmralı'ya posta koyacak

Bakın, Selahattin Demirtaş biraz oyunu artırsın, ilk İmralı'ya posta koyacak. Bunu kendileri de biliyor. Bunlar başka güçlerin taşeronu oldular. İşte 'Ben, CHP ve MHP ile yan yana gelebilirim' diyebiliyorlarsa, buna inanabiliyorlarsa, bunu içine sindirebiliyorlarsa burada zaten bir kandırmaca var, bunu millet çok iyi görüyor."

Akdoğan, açılış öncesi AK Parti Ankara Milletvekili adayı Mücahit Arslan ile Polatlı Çarşı Camisi'nde öğle namazını kıldıktan sonra esnaf ziyaretinde bulundu.

demirtaş
 // kteoman
Bir varmış bir yokmuş. Devlet Öcalan'ı tahliye etmiş ve PKK' nın silah bırakmasını ertelemiş. Apo Demirtaş'ın arkasına adam düşürmüş. İşte Demirtaş'ı terleten bunun hakikat olmasıdır....
03 Mayıs 2015 Pazar 10:47
demirtaş
 // kteoman
Çok merak ediyorum ve fakat araştırmayacağım. Nasıl olsa kalıcı olamayacaksın. Cumhurbaşkanlığı adaylığından sonra Amerika'da başından ne geçti de, hem kendin, hem fikrin değişti ve terleme krizlerine giriyorsun. ...
03 Mayıs 2015 Pazar 10:43
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler