YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
AK Parti'yi seçimlere 12 kişilik 'beyin takımı' hazırlıyor
Anayasa'yı değiştirebilmek için seçimlerde en az 330 milletvekili çıkarmayı hedefleyen AK Parti'de 12 kişilik “beyin takımı” üç koldan çalışıyor.
AK Parti'yi seçimlere 12 kişilik 'beyin takımı' hazırlıyor
26 Ocak 2015 / 19:37 Güncelleme: 26 Ocak 2015 / 19:45

7 Haziran'daki seçimlerde yüzde 50'nin üzerinde oy alarak Anayasa'yı değiştirebilmek için gerekli olan en az 330 milletvekili çıkarmayı hedefleyen AK Parti'de 12 kişilik “beyin takımı” gece gündüz çalışıyor. Ekip, bir yandan “Seçim Beyannamesi”, diğer yandan “Seçim Stratejisi” ve “Seçim Kampanyası” olmak üzere üç koldan çalışma yapıyor. 

Başbakan Davutoğlu'na da sık sık bilgi veren beyin takımında; Yalçın Akdoğan, Cevdet Yılmaz, Beşir Atalay, Mustafa Şentop, Mahir Ünal ve Osman Can'ın yanı sıra ANAR Genel Müdürü İbrahim Uslu ile AK Parti'nin seçim başarılarında önemli pay sahibi olan ünlü reklamcı Erol Olçak da yer alıyor. 

AK Parti'de kongre takvimi de işliyor. 15 Şubat'a kadar kongreler tamamlanacak ve ardından sandık görevlilerinin eğitimi için 5 binin üzerinde teşkilat görevlisi 21 Şubat'a kadar eğitim alacak. Bunun dışında her ilçede en az 3 hukukçu ve 3 eğitimci görevlendirilecek. Seçim günü en az 1 milyon AK Parti'li sandık başında ve çevresinde görevde olacak.

22:31
 // e güzel
12 yıldır ak parti secmeni olarak bende katkıda bulunmak istiyorum..1.sayin Efgan Ala çünkü kibire kapilmaz!! peygamberimiz Mekke'nin fetinde haşa kibire kapilmistir ama bakanımız kibire! ! kapılmaz...2.Mehmet metiner oda akrabaya yardim ! etmeyi sever ama milletin para ile kendi cebinde akrep var.3.Şamil Tayyar onunda özelliği ak parti icinde hain! tesbit etmek.4.kisi ise 4 sucsuz bakanlarımızdan bir tanesi tercihim 700 bin saatli bakanımız. Az kalsin unutuyordum birde basin danismani lazim.24 saat yalan yayin yapan ahaberden olsun.Sayin Alper Tanyazi biraz uzun oldu ama kusura bakma, bende sizin yazılarınızı okuyorum. Gönül dolusu selamlar....
26 Ocak 2015 22:31
21:04
 // burhan
rabbim yadimcimiz olsun birlik olmaya daha cok ihtitacimz var bu zor gunler gececek insallah...
26 Ocak 2015 21:04
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler