YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
"Ak Parti'yi bebek katili yönetiyor"
"Ak Parti'yi bebek katili yönetiyor"
11 Şubat 2013 16:14
MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural, anayasa yapma iradesinin terör örgütüne ve İmralı'ya teslim edildiğini öne sürerek, ' Bebek katili, yalnızca BDP'yi değil, AKP'yi de yönetmeye başlamış gözükmektedir. '' dedi.

Vural, Meclis'te düzenlediği basın toplantısında, Hükümet'in İmralı ile yürütülen görüşme sürecini millete nimetmiş gibi kabul ettirmeye çalıştığını öne sürdü.

Hükümet kanadından her gün birbiriyle çelişen açıklamalar yapıldığını savunan Vural, ''Terör örgütüyle mücadele, siyasi uzantılarıyla müzakere sürecinden, terör örgütüyle müzakere ve mütareke, siyasi uzantılarıyla da anayasa sürecine girilmiştir'' diye konuştu.

Bu süreçte tek taraflı propaganda yapıldığını ifade eden Vural, şunları söyledi:

''Maskeli siyasetin maskeleri indirilmediği sürece milletimizin serbest ve hür tercihlerinin ortaya çıkması mümkün değildir. İmralı'daki bebek katili, yalnızca BDP'yi değil, AKP'yi de yönetmeye başlamış gözükmektedir.Televizyonun yanına bilgisayarı da vermişler yeni anayasayı bebek katili İmralı'da yazmaya başlamış. Herhalde raportörlüğünü, Numan Kurtulmuş ile Osman Can yapıyor olabilir. Bugün maalesef bu anayasa AKP'nin anayasası dahi değildir. Bu anayasa, doğrudan doğruya bebek katilinin, Kandil'in, PKK, KCK ve BDP'nin anayasası olma yolunda ilerlemektedir. Anayasa yapma iradesi PKK'ya ve İmralı'ya teslim edilmiştir. Başbakan, günü kurtarmak uğruna geleceği tehlikeye atmaktadır. Başkanlık adı altında, muhtemel bir referandumda PKK ve BDP'nin desteğiyle Başkan olmak hülyasıyla seçim dönemine kadar olan süreci PKK ile işbirliği yaparak geçirmek üzeredir.''

Vural, terör örgütü üyelerinin silahlarıyla Türkiye'yi terk etmesinin konuşulduğunu belirterek, ''Hükümet, karşılama ve uğurlama törenleriyle terör örgütü silahını Türk milletine dayatmaya razı olmuştur'' dedi.

İktidarın milletin aklıyla oynadığını savunan Vural, bu dönemde AK Parti'nin kazanacağını, uzun vadede Türkiye'nin kaybedeceğini iddia etti.


AA

21:42
 // Kenan Akkuş
Ben de sandım ki, ak partiyi kürtaj yapanlar yönetiyor. Hey Allahım hey......
12 Şubat 2013 21:42
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler