YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
AK Parti'ye toplu katılım
AK Parti'ye toplu katılım
07 Haziran 2011 15:50
CHP ve DP'den istifa eden bir grup AK Parti'ye geçti...

Adana'nın Kozan ilçesinde Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) ve Demokrat Parti'den (DP) istifa eden bir grup AK Parti'ye geçti.

AK Parti Kozan İlçe Teşkilatı tarafından Atatürk Parkı'nda mahalle toplantısı düzenlendi.

Toplantıda CHP ve DP'den istifa ederek AK Parti’ye katılan Andaj, Yöndem, Çoban, Çalman, Karakoç, Avcı, Yılmaz, Polat, Aksoy ve Tamdoğan aileleri mensuplarına AK Parti rozetleri İlçe Başkanı Zeki Ak, Belediye Başkanı Kazım Özgan ve AK Parti Adana Milletvekili adayı Mustafa Özkozanoğlu tarafından takıldı.

Eski Demokrat Parti Belediye Başkan adaylarından Hakkı Tamdoğan, “Ülkemiz koalisyon hükümetlerinden bıkmış ve usanmıştı. Milletimiz gerek ülkemizde gerek ise Kozan’da iki dönemdir AK Parti diyor. Bugün Kozan 2004 yılından bu yana sadece yedi yılda 80 yıllık hizmetini almıştır. Öyle ise 12 Haziran’da önümüze sunulan fırsatı bir kez daha değerlendirelim ve AK Parti’ye 4 yıllık bir kredi daha verelim" şeklinde konuştu.

Belediye Başkanı Kazım Özgan da, 2004 yılında göreve gelmeden önce birçok sözler verdiklerini ve bunları yerine getirdiklerini belirterek, "Eskiden Kozan'da saat beşten sonra hayat biterdi. Oysa bugün halkımız geç saatlere kadar gerek kaleye, gerek Dağılcak mesire alanına ailesiyle birlikte gidebiliyor" dedi. (CİHAN)

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler