YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Ak Parti'ye oy verenlere hakaret etti
Ak Parti'ye oy verenlere hakaret etti
20 Kasım 2015 19:45
Pek çok kez AK Partililere yönelik ağır küfürler ve hakaretler savuran tiyatrocu Müjdat Gezen'den seçmene yeni hakaret...

Seçim öncesinde Halk TV'de AK Partililere ağır küfürler ve hakaretler yönelten tiyatrocu Müjdat Gezen, Sözcü gazetesine seçim sonuçlarını değerlendirdiği söyleşisinde üslubunu değiştirmedi.

"MERCİMEĞE, ÇEYREĞE OY VERECEKSİN.."

Seçmenin iradesini değersiz bulduğunu ifade eden Gezen, "Seçim sonuçlarını nasıl değerlendiriyorsunuz?" sorusuna verdiği cevapla şaşırtmadı.

Vallahi değerlendirilecek bir tarafı yok bu işin. Çok değersiz buluyorum. Çünkü bizde de herhalde kabahat var. Hep kabahati başkalarında aramaktansa bizde de kabahat var. Ama %49,5 oy verenler bu vebalin altındadır. Bir kişinin burnu kanasa bunun ortağıdırlar. Bundan sonra top onlarda. Buyrun %49,5 oyu verdiniz ama olanları görmektesiniz. Yalnız siyasi partileri, yalnız iktidara suçu yüklemekle olmaz onları iktidara getirenlerin hiç mi suçu yok? ‘Avantayı alacaksın mercimeğe, 300 liraya çeyrek altına oyları vereceksin, ondan sonra da senin hiç günahın olmayacak’ böyle bir şey yok. Artık onlar da vebal altındadır.

.....
 // ....
sana sövmek istiyorum. sövebilirim....
21 Kasım 2015 07:57
asalet
 // selami özde
dinime küfreden bari müslüman olsa ,it ürür kervan yürür asalet parayla satılmıyor kuzum...
21 Kasım 2015 Cumartesi 00:19
karakter yoksunu
 // hasan karahasan
bu adam sifatli ama adamlik yoksunu varligi kaale bile almak gereksiz...
20 Kasım 2015 21:13
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler