YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
AK Parti'nin yeni genel başkan adayı belli oldu
AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, AK Parti'nin 22 Mayıs'ta yapılacak 2. Olağanüstü Büyük Kongresinde Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım'ın genel başkanlığa aday gösterileceğini açıkladı.
AK Parti'nin yeni genel başkan adayı belli oldu
19 Mayıs 2016 / 13:00 Güncelleme: 19 Mayıs 2016 / 13:58

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, "19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlu olsun" dedi.

Ömer Çelik'in açıklamalarından satırbaşları şöyle;

Buradan bir kere daha liderimize, sayın Cumhurbaşkanımıza saygılarımızı arz ediyoruz.

Sayın Cumhurbaşkanımızla, zatı devletleri ile, liderimizle, kurucu Genel Başkanımızla AK Parti kadroları arasında bir milim bile mesafe yoktur, dün olmamıştır, bundan sonra da olmayacaktır.

Sayın Davutoğlu'na bugüne kadar yaptıkları hizmetlerden ötürü bir kere daha teşekkür ediyoruz.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik, AK Parti'nin 22 Mayıs'ta yapılacak 2. Olağanüstü Büyük Kongresinde Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım'ın genel başkanlığa aday gösterileceğini açıkladı. 

Çok değerli bir arkadaşımız, büyük bir mutabakatla İzmir Milletvekilimiz, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanımız Sayın Binali Yıldırım genel başkan adayı olarak seçilmiştir.

Geçici bir genel başkan
 // ismail emre
Kalıcı bir isim olacağını sanmıyorum herkes yerinde güzel bu liderlik işi o vasıfları taşıması lazım işini iyi yapmak ile liderlik farklı şeylerdir sonraki seçimde ikinci bir ahmet davutoğlu vakası yaşanacak gibi gözüküyor oylar yine sayın erdoğana olacak ama artık yaş ilerledi kendinden sonrası için bir hazırlık yapmalıdır......
19 Mayıs 2016 Perşembe 16:44
 // Oguz
Hayirli olsun vatana millete....
19 Mayıs 2016 15:47
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler