YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
AK Partili vekilden Bahçeli'ye teşekkür
AK Partili vekilden Bahçeli'ye teşekkür
07 Kasım 2015 17:46
AK Parti Kırıkkale milletvekii Can, 'Kırıkkale'den seçilen 3 milletvekilinin de AK Partili olmasına MHP'nin katkısı oldu mu?' şeklindeki soruya,"Olmaz olur mu? Teşekkür ediyoruz Bahçeli'ye" dedi.

AK Parti Kırıkkale milletvekili Ramazan Can, 'Kırıkkale'den seçilen 3 milletvekilinin de AK Partili olmasına MHP'nin katkısı oldu mu?' şeklindeki soruya,"Olmaz olur mu? Teşekkür ediyoruz Bahçeli'ye" dedi. 

AK Parti Kırıkkale milletvekilleri Ramazan Can, Abdullah Öztürk ve Mehmet Demir Meclis'e birlikte gelerek kayıtlarını yaptırdılar. 

İşlemlerini tamamladıktan sonra gazetecilerin sorularını yanıtlayan Can, Kırıkkale'nin üç milletvekilinin de AK Partili olduğuna işaret ederek, bunun çok çalışmalarının ve teşkilattan gelen kişilerin aday gösterilmesinin bir sonucu olduğunu söyledi.

Bir gazetecinin ilin üç milletvekilinin de AK Partili olmasına işaret ederek, "MHP'nin katkısı oldu mu?" sorusuna Can, "Allah razı olsun. Olmaz olur mu?" karşılığını verdi. Can, "7 Haziran'dan sonra yaşanan süreç, özellikle Sayın Devlet Bahçeli'nin tutumu, koalisyon görüşmelerindeki olumsuz tavrının ciddi etkisi oldu. O olmasaydı biraz zor olurdu. Bunu da kabul etmemiz gerekiyor. Teşekkür ediyoruz Sayın Bahçeli'ye" diye konuştu. 

 

AA

 // alp
sayin bahceli akp iktidar yapmak icin gayret gosterdi...
08 Kasım 2015 04:54
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler