YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
AK Parti'li vekil fenalık geçirdi
AK Parti'li vekil fenalık geçirdi
03 Şubat 2010 08:40
AK Parti Bursa Milletvekili Ali Koyuncu, Meclis'te Ömer Dinçer hakkındaki gensoru görüşmelerinde rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldı

Devlet Bakanı Zafer Çağlayan ve Faruk Çelik ile AK Partili bazı milletvekilleri Ankara Güven Hastanesi'ne akın etti. Hastaneye gelen bakan ve milletvekilleri TBMM Genel Kurulu'nda görüşmeler sırasında yaşanan olaylarda fenalaşarak hastaneye kaldırılan AK Parti Bursa Milletvekili Ali Koyuncu'yu ziyaret etti.  

Devlet Bakanı Zafer Çağlayan ve Faruk Çelik ile AK Partili bazı milletvekilleri, TBMM Genel Kurulu'nda Devlet Bakanı Ömer Dinçer hakkındaki gensoru görüşmeleri sırasında yaşanan olaylarda fenalaşarak ambulansla Ankara Güven Hastanesi'ne kaldırılan AK Parti Bursa Milletvekili Ali Koyuncu'yu ziyaret etti. Görüşmelerin sona ermesinin ardından hastaneye akın eden bakan ve milletvekilleri Koyuncu'nun durumu hakkında hastane yetkililerinden bilgi aldı. Ziyaret çıkışında gazetecilere açıklamalarda bulunan Devlet Bakanı Zafer Çağlayan, AK Parti Bursa Milletvekili Ali Koyuncu'nun yaşanan olaylardan sonra sinirsel olarak bir rahatsızlığının meydana geldiğini söyledi. Yapılan tedavinin ardından Koyuncu'nun odasına alındığını söyleyen Çağlayan, Koyuncunun geceyi hastanede geçireceğini belirtti.  
 Koyuncu'nun herhangi bir fiziksel olayının bulunmadığını belirten Çağlayan, "Ama yapılan olaylardan sinirsel olarak etkilendi. Fakat durumu gayet iyi. Sohbet ettik içeride herhangi bir sıkıntı yok" dedi.  

Yaşanan olayların takdirini kamuoyuna bıraktıklarını belirten Çağlayan, "Hiç hoş olmayan ve güzel olmayan olaylar yaşandı. Kutsal çatıya yakışmayan olaylar oldu. Milletin gözü önünde oldu. Televizyonlar orada bütün Türkiye gördü" dedi.  
Öte yandan AK Parti Bursa Milletvekili Ali Koyuncu'nun sağlık durumunun iyi olduğu ve sabaha kadar gözlem altında tutulacağı öğrenildi.
İHA

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler