YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
AK Parti'li Soylu'dan dershane yorumu
AK Parti'li Soylu'dan dershane yorumu
16 Mart 2014 16:35
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, Tekirdağ’ın Malkara ilçesinde yaptığı konuşmada, dershanelerin siyaset merkezi haline geldiğini söyledi.

Soylu, partisinin Malkara İlçe Teşkilatınca düzenlenen kahvaltıda partililer ile bir araya geldi.

Düğün salonunda partililere seslenen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, dershanelerin siyaset merkezi haline getirildiğini söyleyerek, "Aileler şikâyet ediyorlar. Kim denetleyecek bizim adımıza çocuklarımızın siyasete bulaştırılıp bulaştırılmadığını, o yavrucakların o küçük zihinlerinin siyasetle meşgul edilip edilmediğini, kim denetleyecek bu ülkede.

Sizlerin oy verdiğiniz devlet denetleyecek. Ama baskın yapacaklar. Oradaki meseleyi anlamasınlar diye tacizde bulunacaklar tekme tokat müfettişlere girişmeye çalışacaklar. Ondan sonra kendi gazetelerinde manşet atacaklar. 28 Şubat gibi. Bu ülkenin Cumhurbaşkanını dinlediniz. Başbakanını dinlediniz. Bu ülkenin Enerji Bakanını dinlediniz bu ülkede Alevi’si Sünni’si Kürdü, Türkü herkesi fişlediniz. Şunu söyleyeyim bunun altına kalacaksınız ve bunun altında ezileceksiniz" dedi.

 

İHA

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler