YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
AK Partili o isimden flaş iddia
AK Parti Manisa Milletvekili Doç. Dr. Selçuk Özdağ HDP'li belediyelerin terör örgütü PKK mensubu teröristlere yardım ettiğini iddia etti.
AK Partili o isimden flaş iddia
04 Ağustos 2015 / 18:22 Güncelleme: 04 Ağustos 2015 / 20:02

Kanal A Haber Bülteni'nden Volkan Nazlılar'ın konuğu olan Özdağ belediyelerin denetlenmesi gerektiğini, özellikle de HDP'li belediyeler denetlenmesi gerektiğini söyledi.

Özdağ sözlerine şöyle devam etti:

Belediyeler PKK'nın lojistik unsurlarıdır, lojistik karargahlarıdır. Burada dağdan gelen insanlar, mesela siz engellei kotasından ya da mahkum kotasından memur sınavı yapıyorsunuz. Yüzde 3 memur alıyorsunuz yüzde 3 engelli alıyorsunuz. KPSS ile yapıyorsunuz, merkezi sınav sistemiyle. Ama işçi kadrosunda böyle yapmıyorsunuz. dağdan gelenler, devlete, anayasaya karşı çıkanlar, devletin üniter yapısına karşı çıkanlar, ayrı devlet kuracağız, özerklik, kanton ilan edeceğiz diyenler rahatlıkla belediyelerde iş bulabiliyorlar. Teröristler istihdam ediliyorlar, aynı zamanda teröristlere maddi ve manevi kaynak sağlanıyor buralarda. Bu belediyeler çok ciddi şekilde denetlenmelidir."

KANALAHABER.COM / ÖZEL İÇERİK

 // Aa
Günaydın...
05 Ağustos 2015 13:25
 // Dr. Salih Altınok
Doğuda Belediyeleri sözde denetlemeye giden müfettişler korkuyor bir an önce baştan savma (hatta hiç ilçeye gitmeden il merkezinden) teftişini yapıp kaçıyor maalesef bu yıllardır böyle ......
04 Ağustos 2015 23:17
bilinen ikrari
 // mustafa
Ya bunu çocuğa sorsan bilir.siyasi olarak inkar ederler.para araç gereç lojistik yardımı da yaparlar. verdiğimiz vergiler bak nerelere gidiyor....
04 Ağustos 2015 23:06
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler