YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Ak Partili Nebati:" Darbecileri karanlığa gömeceğiz"
Ak Partili Nebati:" Darbecileri karanlığa gömeceğiz"
07 Ağustos 2014 22:07
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nureddin Nebati, gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nureddin Nebati, “Bu darbecileri, darbecilerle işbirliği yapanları, darbecilerle beraber ulusal ve uluslararası  hain şebekeleri buraya getirenleri, bunlara katkı sağlayanları, bunlara yol açanları da inşallah, 10 Ağustos'ta tarihin karanlıkların gömmüş olacağız” dedi.

Nebati, partisinin il başkanlığı tarafından Kastamonu Belediyesi Nikah ve Konferans Salonu'nda düzenlenen halk buluşması toplantısında, çok önemli günlerin arefesinde olunduğunu belirterek, 2-3 gün sonra Türkiye’nin gelmiş geçmiş en önemli seçimlerinden birinin yapılacağını söyledi.

Bu seçimde, milletin sesinin kısılması için her tülü engeli ortaya koyan, darbeler yapan, zaman zaman casusluk faaliyetinde bulunanlara karşı halkı sesinin yükseleceğini ifade eden Nebati, şöyle konuştu:

“Bu coşkunun sadece Kastamonu’ya değil Türkiye’ye adım adım yayılmasına, dalga dalga yayılmasına ve bu dalgaların içinde onulmaz mücadeleleriyle, dualarıyla her türlü özveride bulunan çok değerli hanımefendilerin değerli katkılarıyla, kadınlarımızın dualarıyla, gençlerimizin cesaretiyle, erkeklerimizin vakarıyla inşallah 10 Ağustos'ta Türkiye, Recep Tayyip Erdoğan’ı seçecek. Ve seçilmiş olan bu isimle beraber, dünyanın en mağdur insanlarının da dua ederek, ‘Evet, bugün dualarımız kabul oldu, ibadetlerimizin neticesinde ellerimizi semaya açtık. Semalardan dualarımız kabul oldu.

Çok şükür ki kendi içimizden yetişen bir insan, bizim gibi düşünen bir insan, mazlumların sesi olan bir insan, Gazze’deki, Filistin’deki yaralanan, katledilen, gözyaşı içerisinde ağlayan annelerinin, babalarının duaları kabul oldu’ diyenlerin, Kahire’de, Bağdat’ta, Halep’te, Şam’da, ‘Evet, bugün bayram günüdür, bugün zilletten illete kalkılan bir gündür ve bugün çok şükür ki Türkiye’de ayağa kalkan millet, inşallah ümmeti de ayağa kaldıracaktır’ haykırışlarıyla dua edecekleri bir günün arefesindeyiz inşallah.

Öylesine önemli bir güne, bizler emeklerimizle, bizler dualarımızla, bizler reyimizle, bizler oyumuzla, bizler özgür irademizle inşallah, 10 Ağustos'ta, 14 Mayıs 1950 yılında başlayan, ‘Yeter, söz milletindir, karar milletindir’ düsturunu, sloganını inşallah fiiliyata soktuğumuz ve asla geriye dönüşün olmayacağı 10 Ağustos gününün arefesindeyiz artık.”

Nebati, 30 Mart'ta yaşanan başarı gibi, 10 Ağustos'ta da Türkiye ortalamasının çok üzerinde bir oy oranıyla farklılığın ortaya konulacağını aktardı.

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler