YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
AK Partili Külünk: CHP ile koalisyon intihar olur
AK Parti İstanbul milletvekili Metin Külünk, CHP ile koalisyonun AK Parti için intihar olacağını söyledi.
AK Partili Külünk: CHP ile koalisyon intihar olur
12 Ağustos 2015 / 08:03 Güncelleme: 12 Ağustos 2015 / 08:07

7 Haziran Genel seçimlerinden hemen sonra erken seçim çağrısı yapan Ak Partili Metin Külünk bu çağrısını yineledi. CHP ile koalisyonun AK Parti için intihar olacağını söyleyen Külünk, bu koalisyona şiddetle karşı olduğunu ifade etti.

"Ak Parti tabanıyla aynı yerde duruyorum" diyen Külünk, tabanın CHP ile koalisyonu istemediğini söyledi.
 
BU KOALİSYONU DAYATAN AKIL...

"Koalisyon Türkiye'yi istikrarsızlaştırma talebinin adıdır. AK Parti'ye CHP ile koalisyonu dayatan akıl Türkiye'yi istikrarsızlaştırmak istiyor. Dolayısıyla Türkiye'nin siyasi tarihi koalisyonlarla anılan zaman dilimlerinin siyasetin Türkiye'yi yönetemez hale getirdiğinin ispatı olan zaman dilimleridir.
 
AK PARTİ'Yİ İNTİHARA SÜRÜKLER

Bundan dolayı ben yeniden seçim diyorum, koalisyon müzakerelerine saygı duyuyorum ama milletin iradesinin ifadesi olan milletvekili olarak da CHP ile koalisyonun AK Parti'yi intihara sürükleyeceğini de yüksek sesle ifade ediyorum, ayrıca buna tahammül etmemizin mümkün olmadığını söylüyorum. Bu terör saldırıları Ak Parti'yi koalisyona mecbur etmek için operasyonun bir parçası.
 
BU SÜREÇTEN UMUT DUYMUYORUM

CHP ile koalisyona yüksek sesle hayır diyen birisi olarak elebette böyle bir süreçten umut beslenmesini onaylamam. Halkın fikriyle eşit olmanız son derece önemli, ben buradayım, Ak Parti teşkilatları ve halk nerede duruyorsa ben de orada duruyorum.
 
TEK BAŞINA İKTİDAR OLURUZ

Erken seçim olduğu taktirde elbette Ak Parti'nin tek başına iktidar olacağına içtenlikle inanan biriyim. Ak Parti'yi tek başına güçlü bir iktidara taşıyacak oy oranıyla buluşacağımıza inanıyorum."

 

İNTERNETHABER

 // fatih
Allah yolunu açık etsin. Bunun çokça dillendirilmesi gerekiyor. Artık seçim kararının verilmesi gerekiyor. CHP kafasının planları bu sayede suya düşer çünkü......
12 Ağustos 2015 Çarşamba 11:28
Mebus bey
 // uykucu
Gunaydin. O halde nedir 1 aydir suren istiksafi tuluat?...
12 Ağustos 2015 Çarşamba 10:40
 // Almanya'dan
Yüzde 100 katıliyorum sayin külünk sakın ha Sak'ın CHP le intihar olur ve ak partimiz yok olur çevremde ne kadar ak partili varsa herkes karşıdır Allah'ın izniyle erken seçimde tek başına iktidarız haydı rast gele ya Allah ya Bismillah...
12 Ağustos 2015 10:07
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler