YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
AK Parti'li isim kaçırıldı iddiası gerçek çıktı
AK Parti'li isim kaçırıldı iddiası gerçek çıktı
21 Temmuz 2015 05:17
AK Parti belediye encümeni İsmail Yıldıztaş'tan, 19 Temmuz Pazar gününden bu yana haber alınamadığı bildirildi...

Erzurum'un Çat ilçesi belediye encümeni İsmail Yıldıztaş'tan, 19 Temmuz Pazar gününden bu yana haber alınamadığı öğrenildi. AK Parti Erzurum İl Başkanı Fatih Yeşilyurt, "Pazar günü öğlene yakın saatlerde arkadaşımız kendi aracıyla Çat ilçesi Mardo grup köy yolunda seyir halindeyken, önü siyah bir ciple kesilip, götürülüyor," dedi.

Ajansların haberine göre; AK Parti Erzurum İl Başkanı Fatih Yeşilyurt, yaptığı açıklamada, Çat belediyesi encümeni İsmail Yıldıztaş'tan 19 Temmuz Pazar gününden bu yana haber alamadıklarını söyledi.

Yıldıztaş'ın nerede olduğuna dair ellerinde henüz net bir bilgi olmadığını ifade eden Yeşilyurt, şöyle konuştu:

"Pazar günü öğlene yakın saatlerde arkadaşımız kendi aracıyla Çat ilçesi Mardo grup köy yolunda seyir halindeyken, önü siyah bir ciple kesilip, götürülüyor. Olayla ilgili net bir bilgi alamadık. Kendisine henüz ulaşamadık. Emniyet güçleri takibini sürdürüyor. Cep telefonu sinyalleri takip ediliyor."

Olayla ilgili Çat Cumhuriyet Başsavcılığının çalışma başlattığı ve yapılan araştırmada Yıldıztaş'ın cep telefonunun en son Muş'un Varto ilçesine bağlı bir köyden sinyal gönderdiği öğrenildi.

Etiketler:
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler