YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Ak Partili gençlerden ilginç protesto!
Ak Parti Trabzon Gençlik Kolları, cansız bedeni Bodrum sahiline vuran 3 yaşındaki Aylan Kurdi ve ölen kişilere dikkat çekmek için 10 dakika boyunca Karadeniz sahilinde hareketsiz bekledi.
Ak Partili gençlerden ilginç protesto!
04 Eylül 2015 / 13:18 Güncelleme: 04 Eylül 2015 / 13:30

Trabzon Kaşüstü Plajı'nda bir araya gelen yaklaşık 20 kişilik Ak Parti Gençlik Kolları üyeleri, Suriyeli 3 yaşındaki Aylan Kurdi'nin üzerinde bulunan kırmızı tişört ve lacivert pantolondan giyerek, sahile uzandı.

yas.jpg

 

Yaklaşık 10 dakika süreyle hareketsiz şekilde bekleyen gençlik kolları üyelerinin çoğunun sahile vuran dalgalar nedeniyle ıslandığı görüldü.Burada basın açıklaması yapan Ak Parti Trabzon Gençlik Kolları Başkanı Halim Yılmaz, insanlığın sahile vurduğu anların dehşet görüntüleri için böyle bir organizasyon düzenlediklerini belirterek, "Zulme karşılık sessiz kalanlar, Esed, Sisi ve onun gibi diktatörleri savunanlar, ülkemizde sırf yaşam hakları ellerinden alınmasın diye misafir ettiğimiz Suriyeli kardeşlerimize burun kıvıranlar, dünyada bir Müslüman ve masum katliamı yokmuş gibi davrananların şunu bilmelerini isteriz ki sahillere vuran sizlerin insanlığınızdı. Sahillere vuran sizlerin vurdumduymazlığıdır" diye konuştu.


Açıklama sırasında gençlik kolları üyeleri, üzerinde hayatını kaybeden Suriyeli çocuğun da yer aldığı ve "Kıyıya vuran bu Suriyeli çocuğun cesedi değil de balinalar olsaydı dünya ayağa kalkardı" yazılı pankart açtı.

186974.jpg

rs1-430.jpg

 // islami
Kimsenin sizin ıslanmanıza ihtiyacı yok. Uçaklarınızı çekin müslüman ların üzerinden bire göremeyenler....
04 Eylül 2015 15:49
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler