YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
AK Partili aday adayı intihar etti
AK Partili aday adayı intihar etti
07 Nisan 2015 23:41
AK Parti Bingöl Milletvekili aday adayı Celal Ayrancı, aday listelerinin açıklanmasının ardından Ankara'da otel odasında intihar etti.

Edinilen bilgiye göre, AK Parti'den Bingöl Milletvekili aday adayı olan işadamı Ayrancı, kaldığı otel odasında aday listelerinin açıklanmasının ardından beylik tabancasıyla intihar etti.

Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, intihar ettiği iddia edilen aday adayı Celal Ayrancı ile ilgili, Otele gelerek bilgi aldı.

Bakan Yılmaz çıkışta basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Yılmaz  "Henüz sıcak bir olay. Tabi gerekli incelemeleri güvenlik güçlerimiz, savcılığımız yapıyor. Değerli bir arkadaşımız, Bingöllü bir hemşerimiz. Böyle hepimizi hakikaten şok eden bir hadise, çok fazla şey söyleyecek durumda değiliz şuanda. Daha ileriki aşamalarda herhalde savcılık, bu işi takip eden kurumlar gerekli açıklamaları yapacaklardır. Ben Allah’tan rahmet diliyorum. Ailesine bütün sevenlerine sabırlar diliyorum. Bingöl’ümüzün başı sağ olsun diyorum. Bilemiyoruz. Bir iddialar olabilir daha soruşturmalar sonuçlanınca daha sağlıklı bir açıklama olacaktır inşallah.” ifadelerini kullandı.

Öte yandan Ayrancı’nın cenazesi ise Olay Yeri İnceleme ekiplerinin ve savcının incelemesinden sonra cenaze aracıyla Adli Tıp Kurumu’na götürüldü.

 

İHA

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler