YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
AK Partili 4 milletvekili kaza geçirdi
AK Parti'nin Afyonkarahisar'daki istişare toplantısına katılmak için Ankara'dan kente gelen 4 AK Partili milletvekili trafik kazası geçirdi.
AK Partili 4 milletvekili kaza geçirdi
08 Ocak 2016 / 23:57 Güncelleme: 09 Ocak 2016 / 08:58

AK Parti 24. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı'na katılmak üzere Afyonkarahisar'a gelen 4 milletvekili trafik kazası geçirdi. Milletvekillerinin sağlık durumlarının iyi olduğu bildirildi. 

Toplantıya katılmak üzere Afyonkarahisar'a gelen AK Parti İstanbul Milletvekilleri Fatma Benli ve Tülay Kaynarca, Trabzon Milletvekili Ayşe Sula Köseoğlu ile Antalya Milletvekili Sena Nur Çelik'in içinde bulunduğu araç, İscehisar ilçesi yakınlarında kaza yaptı. 

Ankara-Afyonkarahisar karayolunda seyir halinde bulunan milletvekillerinin içinde olduğu aracın, Afyonkarahisar şehir merkezine 25 kilometre kala, ışıklı kavşakta karşı yola geçmeye çalışan bir otomobille çarpıştığı kaydedildi. 

Kazada, Tülay Kaynarca'nın kolunda ufak bir incinme meydana geldiği, diğer milletvekilleriyle beraber kontrol amacıyla Kocatepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne kaldırıldığı öğrenildi. 

Taburcu edildi

Kaza geçiren 4 milletvekili, tedavilerinin ardından taburcu edildi.

Kazada, yaralanan AK Parti İstanbul Milletvekilleri Fatma Benli ve Tülay Kaynarca, Trabzon Milletvekili Ayşe Sula Köseoğlu ile Antalya Milletvekili Sena Nur Çelik'in, Afyon Kocatepe Üniversitesi Hastanesindeki tedavilerinin ardından taburcu edildiği bildirildi.

Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş "geçmiş olsun" dileklerini iletti

Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, kaza geçiren 4 milletvekiline "geçmiş olsun" dileklerini iletti.

Başbakan Yardımcısı Akdoğan: Hamdolsun sağlık durumları iyi

Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, trafik kazası geçiren milletvekillerini ziyaret etti. Akdoğan, "Ciddi kaza gerçekleşmiş, atlatmışlar ama hamdolsun sağlık durumları iyi" dedi.

Akdoğan, ziyaretin ardından gazetecilere yaptığı açıklamada, kaza yapan milletvekillerinin sağlık durumuyla ilgili hastane başhekimi ve doktorlarından bilgi aldıklarını belirterek, milletvekillerinin sağlık durumunun iyi olduğunu söyledi.


AA

 // ALANYA
Vekillerimize geçmiş olsun dileklerimizi sunarız...
08 Ocak 2016 19:27
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler