YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
AK Parti'den ses getirecek reklam
AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları 4. Olağan Kongresi için hazırladığı reklam filmi çok konuşulacak. Filmde, genç kalmanın yaşla veya fiziksel görünüşle ilgili olmadığının altı çiziliyor.
AK Parti'den ses getirecek reklam
21 Aralık 2015 / 05:34 Güncelleme: 21 Aralık 2015 / 07:45

AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları 4. Olağan Kongresi bugün Ankara Arena'da gerçekleştirilecek. AK Parti Gençlik Kolları çok konuşulacak bir reklam filmi yayınladı.

AK Parti Gençlik Kolları çalışmalarına 14 yılı aşkın bir süredir devam ediyor. Demokrasi şenliğine dönüşen bu kongrelere bir yenisini daha ekleyen AK Parti Gençlik Kolları çok konuşulacak bir reklam filmi yayınladı. Sosyal medyadan yayınlanan reklam filminde tarihi kişiliklere yer verilirek gençlere sesleniliyor. Genç Kal Dünyayı Değiştir sloganı ile yayımlnan video ses getirecek bir yapıya sahip.

"BİR HAYALE SAHİP OLMAK"

AK Parti Gençlik Kolları tarafından hazırlanan ve "Genç Kal Dünyayı Değiştir" mottosuyla yayınlanan filmde, genç kalmanın yaşla veya fiziksel görünüşle ilgili olmadığını, genç olmanın, bir hayale sahip olmak ve onu gerçek yapmak için verilmesi gereken büyük mücadele olduğu etkili bir şekilde anlatıyor.

Gençleri, Fatih Sultan Mehmet, Mehmet Akif Ersoy, Malcolm X, Muhammet Ali Clay, Dede Efendi, Mimar Sinan, Aliye İzzet Begoviç ve Recep Tayyip Erdoğan gibi yaptıklarıyla tarihe geçen ünlü simalar ile özdeşleştiren film, izleyenlerin büyük beğenisini kazandı.

Müziği özel olarak hazırlanan filmde, ayrıca özel Sound Design ve Motion Design çalışmalar kullanıldı.

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler