YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
AK Parti'den Kılıçdaroğlu'na cevap geldi: Mümkün değil
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’'nun “dönüşümlü başbakanlık” açıklamasını değerlendiren AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Beşir Atalay, “Kabul etmemiz mümkün değildir” dedi.
AK Parti'den Kılıçdaroğlu'na cevap geldi: Mümkün değil
11 Temmuz 2015 / 15:00 Güncelleme: 11 Temmuz 2015 / 15:23

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Beşir Atalay, NTV canlı yayınında soruları yanıtladı.

Beşir Atalay, gazetelere açıklama yapan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun dönüşümlü başbakanlık için “Niçin olmasın” şeklindeki sözlerini değerlendirdi.

Atalay, “Dönüşümlü başbakanlığa sıcak bakmıyoruz. Zor yürüyen bir sistemdir. Kabul etmemiz mümkün değildir” diye konuştu.

k1-004.jpg

Atalay, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin yeni hükümet için fedakarlık yapabiliriz” sözlerinin hatırlatılması üzerine de “MHP böyle durumlarda yapıcı roller oynamıştır” dedi.

Beşir Atalay, “Eğer bu görüşmeler sonuçsuz kalırsa AK Parti’nin bir B planı var mı?” sorusuna ise şu yanıtı verdi:

“Koalisyon kurulması yönündeki beklentiyi karşılamak lazım. Onurlu, herkesi memnun eden, her partinin hakkının korunduğu bir koalisyon kurulsun niyetindeyiz. Bu şartları sonuna kadar zorlayacağız. Olmazsa olmazlar olursa yol bellidir. Erken seçim olacaksa da olur. AK Parti olarak her zaman seçime en hazır partiyiz. Şu anda gündemimiz ortak hükümettir.”

UZLAŞMA YOK // AKP KAÇACAK-KAÇIYOR CEVAP
 // Mustafa Erkin
Değerli yorumcumuz, her görüşe eşit mesafede durmakla birlikte; hakaret, küfür, aşağılama vb. içeren, toplumsal hassasiyetleri zedeleyici nitelikteki yorumları yayınlayamıyoruz. Kriterlerimize uygun olarak yeniden yorum yazmanızı diler, ilginize teşekkür ederiz......
11 Temmuz 2015 Cumartesi 19:34
UZLAŞMA YOK
 // AKP KAÇACAK-KAÇIYOR
AKP İKTİDAR A ORTAK FALAN ARAMIYOR İSTESE İDİ SEÇİMLERDEN ÖNCE 200 TL EMEKLİYE VE ASGARİ ÜCRETLİYE ZAM YAPAR İKTİDARDA KALIRDI.......
11 Temmuz 2015 Cumartesi 14:33
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler