YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
AK Parti'den çok konuşulacak reklam filmi
Türkiye’de ilk defa Nevruz, bir reklam filmiyle kutlanıyor. AK Parti’nin yaptığı reklam filmi, izleyenler tarafından çok konuşulacak.
AK Parti'den çok konuşulacak reklam filmi
21 Mart 2015 / 02:28 Güncelleme: 21 Mart 2015 / 08:23

Ak Parti’den seçim öncesi muhteşem başlangıç! Türkiye’de ilk defa Nevruz, bir reklam filmiyle kutlanıyor.

Ak Parti’nin yaptığı reklam filmi, izleyenler tarafından çok konuşulacak!

Türkiye’nin bütün değerlerini, renklerini, sevinçlerini, heyecanını aynı ekranda buluşturan “Biz Birlikte Türkiye’yiz” reklam filmi, güçlü bir şekilde birlik ve beraberlik vurgusu yapıyor. 

Türkiye’nin her bölgesinden ve farklı coğrafyalardan muhteşem insan ve doğa manzaraları sunan reklam filmi, kalabalık oyuncu kadrosu, görüntüleri, müziği ve ilettiği mesaj ile izleyenleri baharın sevinci ve coşkusuyla buluşturuyor.

Baharın ve yenilenmenin başlangıcı olarak kabul edilen Nevruz şenliği, Birleşmiş Milletler Genel Kurulu tarafından 2009 yılında “Dünya Nevruz Bayramı” olarak ilan edildi. Birleşmiş Milletler Manevi Kültür Mirası Koruma Kurulu ayrıca Nevruz’u, Dünya Manevi Kültür Mirası Listesi 'ne dâhil etti.

10:36
 // e guzel
bir selamda sıkıyönetim paketine gönderseydi.7,5 yıl okuyan öğrenciler Moskova da mı okuyor. Bunların hakki yendikten sonra benim için hepsi boş.bu adaketsizligi lutfen yapmasılar....
21 Mart 2015 10:36
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler