YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
AK Parti'den 900 kişi istifa etti!
AK Parti'nin Gölbaşı'ndaki eski ilçe başkanı Ramazan Şimşek ve beraberindeki 900 kişinin, AK Parti üyeliğinden istifa ettikleri iddia edildi.
AK Parti'den 900 kişi istifa etti!
13 Şubat 2014 / 11:00 Güncelleme: 13 Şubat 2014 / 15:11

İstifa dilekçelerini duyurdukları belirtilen Şimşek ve beraberindeki kalabalık, AK Parti'de verilen sözlerin tutulmadığını ve vefasızlık gördüklerini söyledi.

'Sözler tutulmadı'

Ramazan Şimşek ve beraberindekilerin yaptıkları açıklamada, “Partimiz Gölbaşı'nda 2004 yılında yüzde 34 oy almışken benim ilçe başkanlığı dönemimde 2009 seçimlerinden yüzde 38 oy aldık. 2011 seçimlerinde yüzde 56 gibi bir oy alarak başarılı bir ilçe teşkilatı profili çizdik. Tüm bunlara rağmen ilçe kongresine 1 hafta kala büyüklerimizin söylemleri doğrultusunda ilçe başkanlığını altın tepsi ile Osman Karaaslan'a verdim. Dur dediler durduk.

Teşkilat başkanımız, İl başkanımıza Osman beyin yanında, Ramazan bey Osman Karaaslan'a devrediyor siz Ramazan beyi ile alacaksınız. İl Başkanı Murat Alparslan bey de siz basının huzurunda söz verdi. Benim yerim bile garanti değilken Ramazan Şimşek'in yeri garanti dedi. Ramazan Şimşek ilçe başkanlığını bıraktı ama biz ona ilde daha büyük yerlerde görev vereceğiz dedi. Bizde samimiyetlerine inanarak bekledik. Ama sözler tutulmadı” denildi.

CIKARCILIK
 // F.TÛM
SAYIN R. SÍMSEK
YAZDIKLARINDAN´DA ANLASILDIGINA GÖRE SEN PARTIDE HIZMET ÍCÍN DEGÍL CIKAR ÍCIN GÖREVDE KALIYORMUSUNUZ. ÍSTÍFA ETMEN PARTÍYE GÜC KATAR, SEN BASKA CIKAR KAPISI ARA..!...
13 Şubat 2014 Perşembe 14:28
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler