YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
AK Parti'de sürpriz istifa!
AK Parti'nin kurucu üyesi ve eski genel başkan yardımcısı Dengir Mir Mehmet Fırat, Facebook adresinde yayınladığı bir açıklamada partisinden istifa ettiğini duyurdu.
AK Parti'de sürpriz istifa!
28 Temmuz 2014 / 16:45 Güncelleme: 28 Temmuz 2014 / 16:47

Dengir Mir Mehmet Fırat, yaptığı açıklamada "Bugüne kadar AK Partide üyeliğim devam ettiği için siyasi etiğe uyarak bazı gerçekleri ifadeden hep kaçınmıştım" diyen Fırat, şunları ekledi:  "Ancak bugünkü şartlardan dolayı bu manevi sorumluluğun ağır vebali olduğu kanısına vardım. Bu nedenle,daha sonra detaylı gerekçesini açıklamak üzere, kurucuları arasında bulunduğum AK Parti üyeliğinden istifa ediyorum." dedi.

Dengir Mir Mehmet Fırat oyunu kime vereceğini açıkladı!

Fırat 8 Kasım 2008'de AK Parti Genel Başkan Yardımcılığı ile birlikte hem MYK hem de MKYK’daki görevlerinden istifa etmişti.

23:43
 // Ahmet
Abdüllatif şener'in partisine katılsın. Yıllar önce türkiyeye yaşattığı skandalda,kendine sahip çıkanlara böyle diyorsa,buna'da küresel-parelel virüsü bulaşmış.. Ne güzel ,herkesi tanımak için millileşmek yetiyormuş. Vurun -vurun sivrisinekler...:-)...
28 Temmuz 2014 23:43
Geç kaldin
 // memet duran
iyiki oldun zaten akp hiç faydası olmadı zarardan başka Kahta Adıyaman halkı tayyip Erdoğan oy verdi.agalara değil hele size hiç değil iyiki istifa ettiniz...
28 Temmuz 2014 17:00
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler