YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
AK Parti'de şok! İstifa etti
Ak Parti Genel Başkan Başdanışmanlığına geçtiğimiz günlerde atanan Sakarya Milletvekili Şaban Dişli görevinden istifa etti.
AK Parti'de şok! İstifa etti
19 Ekim 2017 / 16:29 Güncelleme: 19 Ekim 2017 / 16:52

AK Parti Sakarya Milletvekili Şaban Dişli, "Genel Başkan Danışmanlığı" görevinden istifa ettiğini bildirdi.

Dişli, yaptığı yazılı açıklamada, 24 Ağustos'ta ekonomi alanında çalışmalar yapmak üzere parti tüzüğünün 145. maddesi uyarınca şahsının "Genel Başkan Danışmanı" olarak atanması dolayısıyla büyük onur duyduğunu belirtti. 

Bu göreve getirilmesi dolayısıyla AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a teşekkür eden Dişli, açıklamasında şunları kaydetti:

"Ancak bu şerefli göreve atanmamın ardından gerek basın gerek sosyal medya gerekse parti içinden birçok arkadaşımın yorumları beni son derece rahatsız etti. Etmeye de devam ediyor. Partime ve Sayın Genel Başkanım Recep Tayyip Erdoğan'a her zaman, hangi makam ve mevkide olursa hizmet etmeyi bir onur olarak kabul ediyorum. Partimi ve Sayın Genel Başkanım Recep Tayyip Erdoğan'ı haksız yere, daha fazla yıpratmamayı teminen bu kutlu görevden istifa ettim."

DOGRU
 // ZK
Bir yıl önce istifa etmesi gerekirdi. Hiç bir suçu yoksa bile evinde, Vatan Haini yetiştiği ve bunu göremediği için istifa etmeliydi. Nerdee...
20 Ekim 2017 09:10
 // Yasin
Seni atayanda istifa etmeli...
19 Ekim 2017 21:48
 // Ömer/ Sıradaki!...
Dikkat çektiğim sürpriz mi? değil!... Bunlar istifa etmiyor. Hatadan geçte olsa dönülüyor....
19 Ekim 2017 18:25
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler