YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
AK Parti'de halka danışacak
AK Parti'de halka danışacak
10 Haziran 2015 13:21
Her ilde yapılacak anketlerde vatandaşlara "Oyunuzu kime verdiniz, neden bu tercihi yaptınız?" diye sorulacak.

AK Parti, 7 Haziran seçimlerinin ardından bir yandan oy kaybının sebeplerini bulmak için sandık sonuçlarını analiz ederken diğer yandan muhtemel gelişmeleri değerlendiriyor. Başbakan Ahmet Davutoğlu, bugün teşkilat toplantılarına başlayacak; yarın il ve belediye başkanlarıyla buluşacak.

Başbakan ayrıca üç dönem kuralına takılmasına rağmen siyasi ağırlığı olan partinin ağır toplarıyla ve yeni vekillerle de bir araya gelecek.

Öte yandan, uzun soluklu toplantılarda anket yapılması kararlaştırıldı. Her ilde yapılacak anketlerde vatandaşlara "Oyunuzu kime verdiniz, neden bu tercihi yaptınız?" diye sorulacak.  AK Parti'ye oy vermeme gerekçeleri tek tek analiz edilecek.

Ayrıca, önümüzdeki süreçte dev projeler kadar muhalefetin uçuk vaatlerle hedef olarak seçtiği kitlelerin beklentilerine odaklanılacak. 

 

TÜRKİYE

yanlış bir tercih..
 // atiker
seçmene ve ak partiye cb nına karşılıksız menfaatsiz destek ve oy verenlerle istatistik ve istişare edin içinizdekiler makamda koldukta oturanlar bu gün ortaya çıkan tablodan sorumlu olanlardır bizler çok şeyler söyleyeceğizde kurbağa misali ağzımıza su doluyor alanen söyleyemiyoruz halka in sor öğren ak parti 2002 deki masumuyet ve temiz muhavazakar inançlı dürüst yalanı dolanı olmayan hizmeti allah için yapan konumu gelmesi lazım yoksa gerisi laf salatası.....
10 Haziran 2015 Çarşamba 13:54
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler