YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
AK Parti zarar görmesin diye istifa etti
AK Parti zarar görmesin diye istifa etti
02 Aralık 2014 08:08
Develi Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Temur, belediye başkan yardımcılığından ve AK Parti'den istifa etti.

Hakkındaki iddialarla ilgili yaptığı yazılı açıklama yapan Mustafa Temur, son  günlerde basında hakkında yapılan asılsız haberlerle, şahsım, mensubu bulunduğu  parti ve görevli olduğum belediyenin ağır ithamlara maruz bırakılmaya  çalışıldığını ifade etti.

Basında çıkan haberlerin gerçeği yansıtmadığını, yalan ve iftirayla  yaşamış olduğu olayın aslından çok farklı şekilde kamuoyuna yansıtıldığını  belirten Temur, söz konusu gasp, işkence ve silah zoruyla alıkoyma olayı ile  ilgili adli sürecin devam ettiğini kaydetti.
Bu olaya karışan kişilerin tutuklu olarak yargılandığını vurgulayan  Temur açıklamasına şöyle devam etti:

AK Parti zarar görmesin diye istifa etti
 
"Bu süreçte mensubu bulunduğum partinin ve belediyenin zarar görmemesi  için, Ak Parti'den ve belediye başkan yardımcılığı görevimden istifa ediyorum.  Yaşanan bu komplo nedeniyle devam eden hukuki süreci sonuna kadar takip edeceğim.  Ayrıca gerçeğe aykırı haberlerle beni ve ailemi zan altında bırakmaya çalışan,  kişilik haklarımı hiçe sayan kişi ve kurumlara karşı da her türlü yasal haklarımı  kullanacağım. Benim, yargılama süreci sonunda gerçeklerin ortaya çıkacağına  inancım tamdır."

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler