YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
"Ak Parti yüzde 49 alsın bırakırım!"
"Ak Parti yüzde 49 alsın bırakırım!"
08 Şubat 2014 16:50
Muharrem İnce'den iddialı sözler: ''30 Mart'ta AK Parti yüzde 49 oy alsın bırakırım siyaseti. Gider tavuk beslerim.''

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Grup Başkanvekili Muharrem İnce, katıldığı bir televizyon programında yerel seçimleri değerlendirdi. 

Muharrem İnce "İnsanlar bunların nasıl zenginleştiklerini gördü. Nasıl dolar meraklısı, villa meraklısı olduklarını insanlar gördü bunları. Artık herkes bunların çaldığının farkında. Ortada yolsuzluk var. Ortada rüşvet var. Bunu herkes görüyor. Görmüyorlarsa bırakmak lazım siyaseti. Benim siyasi hayatım için de dönüm noktasıdır bu. 30 Mart'ta Ak Parti yüzde 49 oy alsın bırakırım siyaseti. Yapacak bir şey yok. Giderim kitap okurum. Tavuk beslerim."dedi. 

İnce sözlerini şöyle sürdürdü: 

"Son dönemde Başbakan'ın ve kurmaylarının sürekli açıkladığı anket rakamları yerel değil genele yönelik anket sonuçları. Zaten Ak Parti'nin bügüne kadar yerel seçimlerde aldığı en yüksek oy oranı %38,8."

İnşaallah..
 // sadık
Memlekete hizmeti değil %20'yi memnun etmek için yapılan gayretler %51 ile son bulur.....
08 Şubat 2014 Cumartesi 20:15
İDDA ÖYLE OLMAZ
 // DADAŞ
Muhalefetin ve Hatta Ana Muhalefetin İddası Oy Oranıyla Olmaz Gücünüz Yeter veya Yetmez Ayrı Bir Konudur Ama İdda BİZ İKTİDARIN ALDIĞI OYU EN KÖTÜ İHTİMALLE BİR PUAN GEÇECEĞİZ DİYEREK OLUR Yoksa Biz Nasılsa Yenileceğiz Ama İktidarda Şu kadar Oy Alır Kurnazlığı Kendisini ve Partisini Ağırdan Satmak İsteyen Bir Uyanık İçin Hoş Bir İdda Değildir Size Göre AK Partinin En Zayıf Dönemi FETOŞ Bir Yandan Vuruyor Siyonistler Bir Yandan Hodri Meydan AK Partiyi Geçeriz Diyerek İddaya Girin Gerisi Laf....
08 Şubat 2014 Cumartesi 17:58
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler