YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
"AK Parti ulu bir çınarın güçlü bir damarıdır"
"AK Parti ulu bir çınarın güçlü bir damarıdır"
26 Ocak 2014 23:21
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, AK Parti’nin ulu bir çınarın en güçlü damarı olduğunu belirtti.

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, AK Parti’nin ulu bir çınarın en güçlü damarı olduğunu belirterek, “Allah'ın izniyle bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da savrulmadan ve eğilmeden büyük bir kararlılıkla yolumuza devam edeceğiz" dedi.
AK Parti’nin Sakarya belediye başkan adayları, Serdivan ilçesindeki Sakarya Spor Salonu’nda düzenlenen programla tanıtıldı. Tanıtım toplantısına Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı ve Adayı Zeki Toçoğlu, AK Parti Sakarya milletvekilleri Ali İhsan Yavuz, Hasan Ali Çelik, Ayhan Sefer Üstün, AK Parti Sakarya İl Başkanı Recep Uncuoğlu, 16 ilçe belediye başkan adayı ve çok sayıda partili katıldı. Toplantıda konuşan Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, “Sizlerle böyle güzel bir ortamda olmaktan gurur duyuyorum. Ayrıca aday olan arkadaşlarımıza başarılar diliyorum” dedi.

Bakan İslam ise, “AK Partimiz, ulu bir çınarın en güçlü damarıdır. Selçuklu çınarı, Osmanlı çınarı, Cumhuriyet çınarının en güçlü damarıdır. Köklerimiz o kadar derin, siyasi tecrübemiz o kadar engin ve yapmak istediklerimiz o kadar güzel ve büyük ki. Biz bu köklerden güç alıyoruz. Allah'ın izniyle bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da savrulmadan ve eğilmeden büyük bir kararlılıkla yolumuza devam edeceğiz" dedi.

Bakan İslam, "Bizim üzerimizden milletimize ve değerlerimize saldırmak isteyenler, bizi birbirimize düşürmek ve fitne sokmak isteyenler bizi tanımıyor. Tuzaklara karşı ne kadar şerbetli olduğumuzu akıllarından çıkardılar. Biz bunları gördük ve aştık, aşmaya devam edeceğiz. Bunu da hep beraber yapacağız" diye konuştu.

Yaklaşan seçimlerin Türkiye adına bir demokrasi sınavı olduğunu belirten Bakan İslam, "Sandığın demokrasinin namusu olduğunu bütün dünyaya göstermemiz gerekiyor” ifadelerini kullandı.

İHA

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler