YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
AK Parti öksürürse Türkiye nezle olur
AK Parti öksürürse Türkiye nezle olur
04 Mart 2012 19:41
'AK Parti, nezle bile olmasın. AK Parti bir öksürürse Türkiye zatürre olur. Onun için partimize sahip çıkalım''

İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin, ''AK Parti nezle bile olmasın. AK Parti bir öksürürse Türkiye zatürre olur. Onun için partimize sahip çıkalım'' dedi.

AK Parti Ordu Kadın Kolları 3. Olağan Kongresi'ne katılan Bakan Şahin, burada yaptığı konuşmada AK Parti'nin alternatifinin yine kendisi olduğunu söyledi.

''Sağlık, insanlar için ne kadar değerli ise AK Parti de Türkiye için o kadar değerli'' diyen Şahin, şöyle devam etti:

''Görünürde bir siyasi partidir. Türkiye'deki 65 siyasi partiden bir tanesidir. Ama yapısına ve yaptıklarına baktığımız zaman ikinci bir örneğini bulmakta zorluk çektiğimiz bir partidir. Keşke bir ikincisi daha olsa. O zaman siyaset daha zengin olur. Bu bizi hem sevindiriyor hem de düşündürüyor. Çünkü AK Parti'nin alternatifi yine AK Parti'dir. O halde iyi korunması, sahiplenilmesi, desteklenmesi, sevilmesi, sayılması gerekir. AK Parti zafiyet geçirmesin. Mevsim kış ama AK Parti nezle bile olmasın. AK Parti bir öksürürse Türkiye zatürre olur. Onun için partimize sahip çıkalım.''

AK Parti'nin 14 Ağustos 2001 tarihinden bugüne uzun ince bir yoldan geldiğini ifade eden Şahin, sözlerini şöyle tamamladı:

''Sıkıntılı günlerimiz oldu. Ama Allah'a şükür hiç bir zaman umutsuzluk, korku, dağılma olmadı. Dışardan eleştiriler bizleri yolumuzdan döndürmedi. Aksine inadına AK Parti diye diye bugünlere geldik. Her AK Partili'nin de gündeminin yoğun olduğunu herkes biliyor. Dolayısıyla biz AK Parti olarak kalben, fikren, kitle olarak hep hareket halinde, hep eylem halinde ve birlikte yürüyen bir partiyiz.''  AA

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler