YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
AK Parti - MHP görüşmesi sona erdi
Başbakan Ahmet Davutoğlu ile Devlet Bahçeli arasında yapılacak koalisyon görüşmesi sona erdi.
AK Parti -  MHP görüşmesi sona erdi
14 Temmuz 2015 / 14:35 Güncelleme: 14 Temmuz 2015 / 15:07

Başbakan Ahmet Davutoğlu, koalisyon görüşmelerinin ilk turu kapsamında Kemal Kılıçdaroğlu'nun ardından MHP lideri Devlet Bahçeli ile bir araya geldi.Bahçeli, Davutoğlu'nu kapıda karşıladı.

Devlet Bahçeli, Davutoğlu'nu TBMM'deki makam odasının kapısında karşıladı. İki lider, görüşme öncesi basın mensuplarına poz verdi.

Açıklandığı gibi saat 13.00'te başlayan görüşme tam 1 saat 45 dakika sürdü.

Davutoğlu'nun CHP ziyaretinin ardından olduğu gibi bugünkü görüşmeye ilişkin de bir değerlendirme yapması bekleniyor. Devlet Bahçeli'nin ise açıklamasını yazılı yapabileceği öğrenildi.

Görüşmede Davutoğlu'na; Çalışma Bakanı Faruk Çelik, Grup Başkanvekili Mahir Ünal, Genel Sekreter Haluk İpek, eski Ulaştırma Bakanı Lütfi Elvan ve Ankara Milletvekili Ertan Aydın eşlik etti. 
MHP heyetinde ise, Bahçeli'nin yanı sıra, şu isimler yer aldı: Grup Başkanvekili Oktay Vural, Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, Genel Sekreter İsmet Büyükataman, Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Kenan Tanrıkulu, Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Kalaycı.

GENEL KURUL ÇALIŞMALARI NEDENİYLE ÖNE ALINDI

Daha önceden 14.00'te yapılacağı açıklanan görüşme 13.00'e alınmıştı. Görüşme saatinin erkene alınmasının nedeni olarak Meclis'te Genel Kurul çalışmalarının saat 15.00'te başlayacak olması gösterildi.

KILIÇDAROĞLU İLE 1 SAAT 40 DAKİKA GÖRÜŞTÜ

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın hükümeti kurması için görevlendirdiği Başbakan Davutoğlu, koalisyon turları kapsamındaki ilk görüşmesini dün CHP'ye yapmıştı.

1 saat 40 dakika süren görüşmede Davutoğlu'na Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, AK Parti İstanbul Milletvekili Ayşe Nur Bahçekapılı ve AK Parti Ankara Milletvekili Mücahit Arslan eşlik etmişti.

SIRADA HDP VAR

Davutoğlu üçüncü görüşmesini ise yarın HDP Eş Genel Başkanları Selahattin Demirtaş ve Figen Yüksekdağ ile yapacak.

 // kadir soysal
Selam MHP Genel başkanın 81 ilin MHP il ve ilçelerini de deyiştir tam olsun oda olmadı tabi sen sadeçe teksin bulunmaz hint kumaşımısın bu düsen böyle gitmez sevilen bir genel başkan olarak kalmak için kendin bırak ülküçü gençlik kendine gelsin başkesenmisin senden başkası konuşamazmı genel başkanım neden sevilen kişiler deyilde sana yakın kişiler aday gösteriyorsun bu düzen bosulmalı yeter sözün eri ol bırak her zaman sevilen biri olarak kal sayın GENEL BAŞKANIM saygılar...
14 Temmuz 2015 15:34
Bİ CACCIK OLMAZ BAHÇE SALATASINDAN
 // Kara Murat
ECEVİT OLSA GİDER ÖNÜNDE EL PENÇE DİVAN DURURDU...BAŞÖRTÜLÜLERİ KOVMUŞTU YA MECLİSTEN TOPRAGI BOL OLASICA..BAHÇELİ DE O DÖNEMDE BAŞI KAPALI PROPAGANDA YAPTIRIP SEÇTİRDİGİ ANTALYA VEKİLİNİN BAŞINI KENDİ ELLERİ İLE AGLATA AGLATA AÇTIRMIŞTI ........
14 Temmuz 2015 Salı 13:26
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler