YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
AK Parti ilk mitingini orada yapacak!
AK Parti ilk mitingini orada yapacak!
13 Nisan 2015 15:05
AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, seçim kampanyası kapsamında ilk mitingi 25 Nisan'da Erzurum'da yapacak.

Alınan bilgiye göre, AK Parti'nin 7 Haziran milletvekili seçimlerine  hazırlık kapsamında seçim kampanyası, milletvekili aday listesinin Resmi  Gazete'de yayımlanmasının ardından başlayacak. 

Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu, seçim kampanyası kapsamında ilk  mitingi, 25 Nisan'da Erzurum'da yapacak. AK Parti'nin ikinci mitingi, aynı gün  Sivas'ta düzenlenecek. 

Yetkililer, daha önce ilk mitingin Hakkari'de yapılacağının  duyurulduğunu ancak bu ilde gerçekleştirilecek mitingin, Hakkari'de yapımı devam  eden havalimanının açılış gününe denk getirilmesinin kararlaştırıldığını  bildirdi.

Öte yandan, AK Parti Seçim Beyannamesi ve Aday Tanıtım Toplantısı, 15  Nisan'da Ankara Arena'da yapılacak. Davutoğlu, 16 Nisan'da da bakanlar ve AK  Parti MYK üyelerinin katılımıyla, AK Parti Seçim Stratejisi toplantısı  düzenleyecek. Davutoğlu, 17 Nisan'da ise AK Parti 24. Dönem Milletvekilleri ve  eşlerine akşam yemeği verecek. 

Davutoğlu'nun ayrıca haftalık taslak programı kapsamında 17 Nisan'da  "Yeni Yargı Reformu Stratejisi Tanıtım Toplantısı"na katılması planlanıyor. 

 

AA

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler