YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
"AK Parti hükümetini indirmenin tek yolu..."
"AK Parti hükümetini indirmenin tek yolu..."
22 Mart 2014 00:25
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, AK Parti’yi iktidardan indirmenin tek yolunun sandık olduğunu söyledi.

AK Parti Yozgat İl Teşkilatı tarafından Yimpaş AVM’de düzenlenen toplantıya katılan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, partililere hitap etti. Bir araya gelmeleri mümkün olmayan insanların el ele kol kola Türkiye’nin önünü kesmeye çalıştıklarını belirten Kurtulmuş, “Türkiye demokrasi ile yönetilen bir ülkedir. Falanca cemaat, falanca cemiyet, falanca parti, falanca odak, falanca sivil toplum kuruluşu, şu yada bu, diyebilir ki ben AK Partiyi istemiyorum, AK Partiyi sindireceğim, eyvallah buyurun, hoş geldiniz safa geldiniz.

AK Partiyi indirmenin yolu meydanlarda Molotof kokteyli atmak değildir. AK Parti hükümetini indirmenin yolu Türkiye ekonomisini zarar vermek değildir. AK Parti indirmenin yolu Türkiye’de hükümeti, devleti yönetilemez hale getirmek değildir. AK Partiyi indirmenin yolu Türkiye’yi dışarıya şikayet etmek değildir. Türkiye’ye karşı operasyonlar yapmak hiç değildir. Bir koca kulak olup herkesi dinlemek, herkese kasetler, montajlar, imal etmek ithal etmek değildir.

Hükümetin indirmenin bir yolu var oda sandıktır. Hatta bizim tek başımıza AK Partiye gücümüz yetmiyor topumuz birleştik diye seçimden önce ilan edersiniz. Eğer sandıkta projeniz varsa, milletin gönlüne girin, zihnine girin milletin onayını alın, vekaletini alın sandıktan çıkarsanız başımızın üzerinde yeriniz var. Biz hiçbir zaman sandıktan çıkan millet iradesine yan gözle bakmayız bizde herkesten bunu bekleriz” dedi.

Yapılan hesapların yanlış olduğunu ifade eden Kurtulmuş, “Bunların hesaplarını düzeltmeleri lazım, hesaplarınızın yanlış olduğunu 30 Mart’a anlayacaksınız. Bu millet bir kere daha bu yanlış hesapları geri çevirecektir. Bir kere daha bu millet kendi önünü kesmek isteyenlere haddini bildirecektir” ifadelerini kullandı.

Toplantıya AK Parti Yozgat Milletvekilleri Ertuğrul Soysal, Yusuf Başer, AK Parti Belediye Başkan Adayı Kazım Arslan, AK Parti İl Başkanı Harun Lekesiz ve çok sayıda vatandaş katıldı.

 

İHA

00:53
 // bi dur
sayın kurtulmuşun dediği gibi akp herkesi kucaklar çünkü çanakkale ruhu var ruhumuzda bunu taşıyamayanlar bunu başaramıyorlar bu yüzden bunlar ittifaka ihtiyaç duydular ama ALLAH'ın izniyle buda bu ruhun önüne geçemeyecek inşaallah bunların sizi kucaklarızları dilde ve lafta ve geçmişte gördük ne yazık ki...
22 Mart 2014 00:53
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler