YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
AK Parti Grup Başkanvekili İnceöz'ün acı günü
AK Parti Grup Başkanvekili İnceöz'ün acı günü
19 Nisan 2016 14:50
AK Parti Grup Başkanvekili İlknur İnceöz'ün babası Salih İnceöz'ün (66) cenazesi, Aksaray'da toprağa verildi.

Vefat haberini aldıktan sonra Aksaray'a gelen AK Parti Grup Başkanvekili İnceöz, Paşacık Mahallesi 'ndeki evlerinde taziyeleri kabul etti. 

Cenaze törenine katılmak üzere Aksaray'a gelen Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım ile Ekonomi Bakanı Mustafa Elitaş, ilk olarak Vali Şeref Ataklı'yı makamında ziyaret etti.

Ziyaretin ardından cenaze töreninin düzenlendiği Ulu Cami'ye geçen Yıldırım ve Elitaş, burada İnceöz ile yakınlarına taziyelerini iletti. 

Salih İnceöz'ün cenazesi, Ulu Cami'de İl Müftüsü Cemallettin Bal tarafından kılınan namazın ardından Ervah Kabristanlığı'nda toprağa verildi. 

Törene, İnceöz ve aile bireylerinin yanı sıra AK Parti Genel Sekreteri Abdülhamit Gül, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakan Yardımcısı Ali Rıza Alaboyun, Aksaray Valisi Şeref Ataklı, AK Parti'nin kadın milletvekilleri, İl Garnizon Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Levent Ölmez ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Kalp yetmezliği olan Salih İnceöz, önceki gün akşam saatlerinde fenalaşarak, Aksaray Devlet Hastanesi'ne kaldırılmış, burada yapılan müdahaleye rağmen kurtarılamamıştı.


AA

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler