YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
"Ak Parti bunu halktan gizliyor"
"Ak Parti bunu halktan gizliyor"
05 Mayıs 2014 19:56
TBMM Genel Kurulu bugün eski bakanlar Egemen Bağış, Zafer Çağlayan, Erdoğan Bayraktar ve Muammer Güler rüşvet, irtikap, görevi kötüye kullanma suçlarına ilişkin fezlekeler uyarınca soruşturma komisyonu açılıp açılmaması için toplandı.

Konuya ilişkin konuşan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Cumhuriyet tarihinin en büyük yolsuzluğu ile karşı karşıyayız. Parlamento'da dört bakan ile ilgili fezlekeler görüşülüyor. Ama maalesef, Adalet ve Kalkınma Partisi, bunu halktan gizliyor. Halkın bu gerçekleri görmesini engelliyor. Bu demokrasi adına utanç vericidir" dedi.

 

DHA

 

YAZIK
 // DADAŞ
Dünyanın Duyduğunu Sağır ve Dilsizlerin Bile Anlayıp Kanaat Getirdiği ve Hatta Yapanların Bile Dönüp İtiraf Ettiği ve Ne Haltlar Karıştırmışız Dediği Düzmece Olayları Duymadığını Bilmediğini İdda Eden Bir ANA MUHALEFET PARTİSİ Genel Başkanı Var Fazla Söze Ne Hacet Yazık Bu Ülkeye. Bence Herhangi Bir Ülkenin Uluslar Arası Arenada Rezil Olmasını İsteyen Varsa Sayın Kılıçdaroğlunu Kendilerine Bedavadan Verelim O Ülkeye ana Muhalefet Partisi Genel Başkanı Olsun O Ülke Zaten Yerle Yeksan Olur. ...
06 Mayıs 2014 Salı 19:17
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler