YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
AK Parti aday tanıtım şölenine hazırlanıyor
AK Parti aday tanıtım şölenine hazırlanıyor
15 Nisan 2015 02:27
Başbakan Ahmet Davutoğlu, AK Parti'nin 2015 genel seçimleri için milletvekili adaylarını yarın Ankara Arena Spor Salonu'nda gerçekleştirilecek toplantıyla bugün tanıtacak.

Başbakan Ahmet Davutoğlu, yarın Ankara Arena Spor Salonu'nda gerçekleştirilecek olan '2015 Genel Seçimleri Milletvekili Aday Tanıtım Toplantısı' için çalışmalarını Başbakanlık Resmi Konutu'nda sürdürüyor.

Milletvekili adaylarını tanıtmasının ardından 'Başkanlık Sistemi' başta olmak üzere bir bölümünü kendisinin kaleme aldığı seçim beyannamesini açıklayacak olan Davutoğlu, bugün de aday tanıtımı ve seçim beyannamesi için koordinasyon çalışması yapıyor. Seçim beyannamesinde en çok merak edilen iki başlık yeni anayasa ve başkanlık sistemi. Gün boyu Başbakanlık Resmi Konutu'nda çalışacak olan Davutoğlu'nun seçim beyannamesi üzerindeki çalışmalarını tamamlanmasının ardından akşam saatlerinde beyannamenin matbaaya gitmesi bekleniyor.  

Davutoğlu, AK Parti'nin 'İkinci Atılım Dönemi' olarak adlandırılan yeni döneme ilişkin hedeflerin olacağı seçim beyannamesine son rötuşlarını veriyor.

 

İHA

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler