YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
AK Parti aday listesi açıklandı: Sürprizler var
AK Parti aday listesini sundu. Başbakan Davutoğlu Konya'dan, Ali Babacan ve Cemil Çiçek Ankara’dan aday oldu.
AK Parti aday listesi açıklandı: Sürprizler var
18 Eylül 2015 / 19:20 Güncelleme: 18 Eylül 2015 / 19:39

AK Parti, 1 Kasım milletvekili genel seçimleri için aday listesini Yüksek Seçim Kurulu’na sundu.
Cemil Çiçek ve Ali Babacan Ankara’dan aday gösterildi.

Ahmet Davutoğlu, Konya'dan; Beşir Atalay, Van’dan; Mehdi Eker, Ali Sarıkaya ve İsmail Kahraman, İstanbul’dan; Cevdet Yılmaz, Bingöl’den; Galip Ensarioğlu, Diyarbakır’dan; Yalçın Akdoğan, Ertan Aydın ve Tuğrul Türkeş, Ankara’dan; Taha Özhan, Malatya'dan; Ali Sarıkaya, İstanbul'dan, Faruk Çelik Şanlıurfa'dan; Taha Özhan, Malatya'dan; Efkan Ala, Bursa'dan; Ömer Çelik, Adana'dan; Binali Yıldırım, İzmir'den; Recep Akdağ, Erzurum; Mehmet Şimşek Gaziantep.

İşte listenin tamamı:

 ADANA 1 ÖMER ÇELİK
  ADANA 2 NECDET ÜNÜVAR
  ADANA 3 FATMA GÜLDEMET SARI
  ADANA 4 TALİP KÜÇÜKCAN
  ADANA 5 MEHMET ŞÜKRÜ ERDİNÇ
  ADANA 6 TAMER DAĞLI
  ADANA 7 MEHMET SAĞLAM
  ADANA 8 AHMET ZENBİLCİ
  ADANA 9 MÜBERRA KARA
  ADANA 10 HASAN HÜSEYİN KUŞCU
  ADANA 11 HASAN BERZAN TOPRAK
  ADANA 12 ZEKERİYE YILDIZOĞLU
  ADANA 13 MEHMET AKİF DOSTBİL
  ADANA 14 İBRAHİM DÖLEK

  ADIYAMAN 1 AHMET AYDIN
  ADIYAMAN 2 ADNAN BOYNUKARA
  ADIYAMAN 3 İBRAHİM HALİL FIRAT
  ADIYAMAN 4 SALİH FIRAT
  ADIYAMAN 5 YAKUP TAŞ

  AFYONKARAHİSAR 1 VEYSEL EROĞLU
  AFYONKARAHİSAR 2 ALİ ÖZKAYA
  AFYONKARAHİSAR 3 HATİCE DUDU ÖZKAL
  AFYONKARAHİSAR 4 MEHMET KOCA
  AFYONKARAHİSAR 5 CENGİZ SAĞLAM

  AĞRI 1 CESİM GÖKÇE
  AĞRI 2 İSMAİL OĞUR
  AĞRI 3 ERHAN TENEKECİ
  AĞRI 4 ZEYNEL ABİDİN ÇAKIR

  AMASYA 1 MEHMET NACİ BOSTANCI
  AMASYA 2 HALUK İPEK
  AMASYA 3 AVNİ ERDEMİR

  ANKARA -1 1ALİ BABACAN
  ANKARA -1 2 YALÇIN AKDOĞAN
  ANKARA -1 3 AHMET GÜNDOĞDU
  ANKARA -1 4ALİ İHSAN ARSLAN
  ANKARA -1 5 JÜLİDE SARIEROĞLU
  ANKARA -1 6 MURAT ALPARSLAN
  ANKARA -1 7 ERTAN AYDIN
  ANKARA -1 8 FATİH ŞAHİN
  ANKARA -1 9 TÜLAY SELAMOĞLU
  ANKARA -1 10 BARIŞ AYDIN
  ANKARA -1 11 ERCAN KINACI
  ANKARA -1 12 FAHRİ USTA
  ANKARA -1 13 DEVLET ŞANKAZAN
  ANKARA -1 14 MEHTAP TORUNTAY
  ANKARA -1 15 HÜSEYİN ULUSAL
  ANKARA -1 16 HAYRİ ÇAĞIR
  ANKARA -1 17 EMİRE BALKAN
  ANKARA -1 18 MEHMET ALİ CANLI
  ANKARA-2 1 CEMİL ÇİÇEK
  ANKARA-2 2 YILDIRIM TUĞRUL TÜRKEŞ
  ANKARA-2 3 EMRULLAH İŞLER
  ANKARA-2 4 AHMET İYİMAYA
  ANKARA-2 5 LÜTFİYE SELVA ÇAM
  ANKARA-2 6 VEDAT BİLGİN 1/10
  ANKARA-2 7 AYDIN ÜNAL
  ANKARA-2 8 NEVZAT CEYLAN
  ANKARA-2 9 AYHAN YILMAZ
  ANKARA-2 10 MAHMUT SAMİ MALLI
  ANKARA-2 11 AHMET BABA
  ANKARA-2 12 MURAT YILDIRIM
  ANKARA-2 13 NESLİHAN CENK
  ANKARA-2 14 MEHMET AKİF KALAYCI

  ANTALYA 1 MEVLÜT ÇAVUŞOĞLU
  ANTALYA 2 MUSTAFA KÖSE
  ANTALYA 3 HÜSEYİN SAMANİ
  ANTALYA 4 GÖKCEN ÖZDOĞAN ENÇ
  ANTALYA 5 SENA NUR ÇELİK
  ANTALYA 6 İBRAHİM AYDIN
  ANTALYA 7 ATAY USLU
  ANTALYA 8 İBRAHİM TÜRKİŞ
  ANTALYA 9 IŞILAY IŞILDAR CAN
  ANTALYA 10 HAKKI BEŞKAZALI
  ANTALYA 11 ERCAN MEKTEPLİOĞLU
  ANTALYA 12 İZZET YILMAZ
  ANTALYA 13 MURTAZA TAMYÜREK
  ANTALYA 14 MUSTAFA AKDENİZ

  ARTVİN 1İSRAFİL KIŞLA
  ARTVİN 2 HAYRETTİN GÜLBİN

  AYDIN 1 MEHMET ERDEM
  AYDIN 2 ABDURRAHMAN ÖZ
  AYDIN 3 MUSTAFA SAVAŞ
  AYDIN 4 ERSİN ESENLİK
  AYDIN 5 METİN YAVUZ
  AYDIN 6 HİLMİ YILDIRIM
  AYDIN 7 HAKAN ÇAĞLAR ERÜRKER

  BALIKESİR 1 MAHMUT POYRAZLI
  BALIKESİR 2 SEMA KIRCI
  BALIKESİR 3ALİ AYDINLIOĞLU
  BALIKESİR 4 KASIM BOSTAN
  BALIKESİR 5 MUSTAFA CANBEY
  BALIKESİR 6EMİN MEHMET KARATAN
  BALIKESİR 7 HASAN DEMİRASLAN
  BALIKESİR 8 HASAN ŞAFAK

  BİLECİK 1 HALİL ELDEMİR
  BİLECİK 2 RAMAZAN KURTULMUŞ

  BİNGÖL 1 CEVDET YILMAZ
  BİNGÖL 2 ENVER FEHMİOĞLU
  BİNGÖL 3 YUSUF COŞKUN

  BİTLİS 1 VEDAT DEMİRÖZ
  BİTLİS 2 MEHMET ZEKİ PEKER
  BİTLİS 3 AHMET ÇELİK

  BOLU 1 ALİ ERCOŞKUN
  BOLU 2 FEHMİ KÜPÇÜ
  BOLU 3 FATİH METİN

  BURDUR 1 BAYRAM ÖZÇELİK
  BURDUR 2 REŞAT PETEK
  BURDUR 3 KAMİL ÖZCAN

  BURSA 1 MEHMET MÜEZZİNOĞLU
  BURSA 2 EFKAN ALA
  BURSA 3 EMİNE YAVUZ GÖZGEÇ 2/10
  BURSA 4 CEMALETTİN KANİ TORUN
  BURSA 5 HÜSEYİN ŞAHİN
  BURSA 6 İSMAİL AYDIN
  BURSA 7 ZEKERİYA BİRKAN
  BURSA 8 HAKAN ÇAVUŞOĞLU
  BURSA 9 BENNUR KARABURUN
  BURSA 10 MUHAMMET MÜFİT AYDIN
  BURSA 11 OSMAN MESTEN
  BURSA 12 MUSTAFA ESGİN
  BURSA 13 AHMET KILIÇ
  BURSA 14 CENNET CANKILIÇ
  BURSA 15 HARUN AKIN
  BURSA 16 BÜLENT BÜKE
  BURSA 17 MURAT ÇAKIR
  BURSA 18 DİNÇER AKYEL

  ÇANAKKALE 1 BÜLENT TURAN
  ÇANAKKALE 2 AYHAN GİDER
  ÇANAKKALE 3 JÜLİDE İSKENDEROĞLU
  ÇANAKKALE 4 MEHMET ÖZKURNAZ

  ÇANKIRI 1 MUHAMMET EMİN AKBAŞOĞLU
  ÇANKIRI 2 HÜSEYİN FİLİZ

  ÇORUM 1 SALİM USLU
  ÇORUM 2 AHMET SAMİ CEYLAN
  ÇORUM 3 LÜTFİYE İLKSEN CERİTOĞLU KURT
  ÇORUM 4 BEKİR HORUZ

  DENİZLİ 1 NİHAT ZEYBEKCİ
  DENİZLİ 2 SEMA RAMAZANOĞLU
  DENİZLİ 3 ŞAHİN TİN
  DENİZLİ 4 CAHİT ÖZKAN
  DENİZLİ 5 OSMAN YÜCELİŞ
  DENİZLİ 6 EMİN OKKAYA
  DENİZLİ 7 MUHAMMED BEKİR EGE

  DİYARBAKIR 1 MEHMET GALİP ENSARİOĞLU
  DİYARBAKIR 2 EBUBEKİR BAL
  DİYARBAKIR 3 YUNUS MEMİŞ
  DİYARBAKIR 4 BERAN ÇELİK
  DİYARBAKIR 5 TAHSİN ARSLAN
  DİYARBAKIR 6 NETİCE ARSLAN
  DİYARBAKIR 7 ŞAFAK YONTÜRK
  DİYARBAKIR 8 ALAATTİN PARLAK
  DİYARBAKIR 9 MEHMET FATİH KAYHAN
  DİYARBAKIR 10 AZİZ ALPER BİTEN
  DİYARBAKIR 11 NEŞET ÖZDEN

  EDİRNE 1 RAFET SEZEN
  EDİRNE 2 MUSTAFA MERCAN
  EDİRNE 3 FAHRETTİN SAVCI

  ELAZIĞ 1 TAHİR ÖZTÜRK
  ELAZIĞ 2 METİN BULUT
  ELAZIĞ 3 ÖMER SERDAR
  ELAZIĞ 4 EJDER AÇIKKAPI

  ERZİNCAN 1 SEBAHATTİN KARAKELLE
  ERZİNCAN 2 SERKAN BAYRAM
  ERZURUM 1 RECEP AKDAĞ
  ERZURUM 2 MUSTAFA ILICALI
  ERZURUM 3 ZEHRA TAŞKESENLİOĞLU
  ERZURUM 4 İBRAHİM AYDEMİR 3/10
  ERZURUM 5 ORHAN DELİGÖZ
  ERZURUM 6 AHMET YAPTIRMIŞ

  ESKİŞEHİR 1 NABİ AVCI
  ESKİŞEHİR 2 HARUN KARACAN
  ESKİŞEHİR 3EMİNE NUR GÜNAY
  ESKİŞEHİR 4 YETKİN TETİK
  ESKİŞEHİR 5ALİ DEMİREL
  ESKİŞEHİR 6 YILMAZ ALTIN

  GAZİANTEP 1 MEHMET ŞİMŞEK
  GAZİANTEP 2 ABDULHAMİT GÜL
  GAZİANTEP 3 AHMET UZER
  GAZİANTEP 4 ŞAMİL TAYYAR
  GAZİANTEP 5 CANAN CANDEMİR ÇELİK
  GAZİANTEP 6 ABDULLAH NEJAT KOÇER
  GAZİANTEP 7 ABDULKADİR YÜKSEL
  GAZİANTEP 8 MEHMET ERDOĞAN
  GAZİANTEP 9 ALİ ŞAHİN
  GAZİANTEP 10 FİKRET MURAT TURAL
  GAZİANTEP 11 MUHAMMED HAKAN TANRIÖVER
  GAZİANTEP 12 SELAMİ YETKİNŞEKERCİ

  GİRESUN 1 NURETTİN CANİKLİ
  GİRESUN 2 CEMAL ÖZTÜRK
  GİRESUN 3 SABRİ ÖZTÜRK
  GİRESUN 4 ADEM TATLI

  GÜMÜŞHANE 1 HACI OSMAN AKGÜL
  GÜMÜŞHANE 2 CİHAN PEKTAŞ

  HAKKARİ 1 AHMET BUDAK
  HAKKARİ 2 EMRULLAH GÜR
  HAKKARİ 3 ABDULMECİT TARHAN

  HATAY 1 ADEM YEŞİLDAL
  HATAY 2 ORHAN KARASAYAR
  HATAY 3 MEHMET ÖNTÜRK
  HATAY 4 FEVZİ ŞANVERDİ
  HATAY 5 HACI BAYRAM TÜRKOĞLU
  HATAY 6 FİLİZ ÖZÇÖREKÇİ
  HATAY 7 İBRAHİM NACİ YAPAR
  HATAY 8 MEHMET HACIOĞLU
  HATAY 9 CANAN KAHRAMAN
  HATAY 10 AHMET DEMİRTAŞ

  ISPARTA 1 SÜREYYA SADİ BİLGİÇ
  ISPARTA 2 SAİT YÜCE
  ISPARTA 3 HAYDAR KEMAL KURT
  ISPARTA 4 GÜLSÜM TUNÇBİLEK

  MERSİN 1 LÜTFİ ELVAN
  MERSİN 2 YILMAZ TEZCAN
  MERSİN 3ALİ CUMHUR TAŞKIN
  MERSİN 4 HACI ÖZKAN
  MERSİN 5 ZEYNEP GÜL YILMAZ
  MERSİN 6 ALPASLAN GÜRGENÇ
  MERSİN 7 HALİT ÇORTUL
  MERSİN 8 TANER BOZ
  MERSİN 9 NAFİZ DENİZ
  MERSİN 10 KORAL PARÇA
  MERSİN 11 ADEM ALİ KESKİN

  İSTANBUL-1 1İSMAİL KAHRAMAN
  İSTANBUL-1 2 MUSTAFA ATAŞ 4/10
  İSTANBUL-1 3MİHRİMAH BELMA SATIR
  İSTANBUL-1 4 EROL KAYA
  İSTANBUL-1 5 AHMET BERAT ÇONKAR
  İSTANBUL-1 6 BERAT ALBAYRAK
  İSTANBUL-1 7İSMET UÇMA
  İSTANBUL-1 8 METİN KÜLÜNK
  İSTANBUL-1 9 RAVZA KAVAKCI KAN
  İSTANBUL-1 10 AZMİ EKİNCİ
  İSTANBUL-1 11 OSMAN BOYRAZ
  İSTANBUL-1 12 HASAN TURAN
  İSTANBUL-1 13 HASAN SERT
  İSTANBUL-1 14 MEHMET ALİ PULCU
  İSTANBUL-1 15 HURŞİT YILDIRIM
  İSTANBUL-1 16 HULUSİ ŞENTÜRK
  İSTANBUL-1 17 ORHAN BİRDAL
  İSTANBUL-1 18 ŞEBNEM KOCAKELÇİ
  İSTANBUL-1 19 HAKKI ŞANLI
  İSTANBUL-1 20 ERDAL YILMAZ
  İSTANBUL-1 21 AYŞE KARTAL
  İSTANBUL-1 22 MUSTAFA DEMİRAL
  İSTANBUL-1 23 MUSTAFA ÖZMEN
  İSTANBUL-1 24 HACER AKTÜRK
  İSTANBUL-1 25 ALİM ERDEMİR
  İSTANBUL-1 26 COŞKUN KOÇ
  İSTANBUL-1 27 HASAN EKMEN
  İSTANBUL-1 28 AYSER SOY
  İSTANBUL-1 29 MUHAMMET ALİ KUMRU
  İSTANBUL-1 30 MEHMET HÜSREV
  İSTANBUL-1 31 RAMAZAN BULUM
  İSTANBUL-2 1 HAYATİ YAZICI
  İSTANBUL-2 2 VOLKAN BOZKIR
  İSTANBUL-2 3 BURHAN KUZU
  İSTANBUL-2 4AYŞE NUR BAHÇEKAPILI
  İSTANBUL-2 5 FATMA BETÜL SAYAN KAYA
  İSTANBUL-2 6 EKREM ERDEM
  İSTANBUL-2 7AZİZ BABUŞCU
  İSTANBUL-2 8 DURMUŞ ALİ SARIKAYA
  İSTANBUL-2 9ŞİRİN ÜNAL
  İSTANBUL-2 10 FATMA BENLİ
  İSTANBUL-2 11 HÜSEYİN BÜRGE
  İSTANBUL-2 12 HAYDAR ALİ YILDIZ
  İSTANBUL-2 13 AHMET HAMDİ ÇAMLI
  İSTANBUL-2 14 MARKAR ESEYAN
  İSTANBUL-2 15 OKTAY SARAL
  İSTANBUL-2 16 CEMAL VANLIOĞLU
  İSTANBUL-2 17 AYŞEGÜL ESRA ATİK
  İSTANBUL-2 18 PERİHAN TOĞAY
  İSTANBUL-2 19 EROL ADAYILMAZ
  İSTANBUL-2 20 YAVUZ DEĞİRMENCİ
  İSTANBUL-2 21 GÜLVER ERDEM
  İSTANBUL-2 22 MEHMET AKİF KÖSE
  İSTANBUL-2 23 ÖMER FARUK AYDEMİR
  İSTANBUL-2 24 BUĞRA BABUR
  İSTANBUL-2 25 MAHMUT BAYAT
  İSTANBUL-2 26 EMRE ETE
  İSTANBUL-3 1 MEHMET MEHDİ EKER 5/10
  İSTANBUL-3 2 MUSTAFA ŞENTOP
  İSTANBUL-3 3 MEHMET DOĞAN KUBAT
  İSTANBUL-3 4 SERAP YAŞAR
  İSTANBUL-3 5 FEYZULLAH KIYIKLIK
  İSTANBUL-3 6 MEHMET MUŞ
  İSTANBUL-3 7 NUREDDİN NEBATİ
  İSTANBUL-3 8 MEHMET METİNER
  İSTANBUL-3 9 HARUN KARACA
  İSTANBUL-3 10 TÜLAY KAYNARCA
  İSTANBUL-3 11 MUSTAFA YENEROĞLU
  İSTANBUL-3 12 ERKAN KANDEMİR
  İSTANBUL-3 13 HALİS DALKILIÇ
  İSTANBUL-3 14 MÜRTEZA ZENGİN
  İSTANBUL-3 15 YILDIZ SEFERİNOĞLU
  İSTANBUL-3 16 ABDULLAH BAŞCI
  İSTANBUL-3 17 YUNUS ERGÜNE
  İSTANBUL-3 18 TÜLİN MAZLUMOĞLU KESTANE
  İSTANBUL-3 19 AHMET AYDIN
  İSTANBUL-3 20 HATİCE KÜBRA ÖZTÜRK
  İSTANBUL-3 21 ABDULLAH SADIKSOY
  İSTANBUL-3 22 MÜZEMMİL HEVADPAL
  İSTANBUL-3 23 RESUL KURT
  İSTANBUL-3 24 YEŞİL AYTULUM TURUT
  İSTANBUL-3 25 ZEKİYE ÇAPAN
  İSTANBUL-3 26 MURAT ÇELİK
  İSTANBUL-3 27 MEMET EMİN ERTEKİN
  İSTANBUL-3 28 HASENE ÇAPAR
  İSTANBUL-3 29 HAŞİM TAŞKIRAN
  İSTANBUL-3 30 YASİN ZÜLBAHAROĞLU
  İSTANBUL-3 31 HÜSEYİN KOYUNCU

  İZMİR-1 1BİNALİ YILDIRIM
  İZMİR-1 2 MAHMUT ATİLLA KAYA
  İZMİR-1 3 HÜSEYİN KOCABIYIK
  İZMİR-1 4 NECİP KALKAN
  İZMİR-1 5 CEMAL BEKLE
  İZMİR-1 6AYŞE ENGÜR
  İZMİR-1 7 FEVZİ BAYRAM
  İZMİR-1 8 MAKSUT KARAOSMAN
  İZMİR-1 9 MEHMET İLKBAHAR
  İZMİR-1 10 GÜRBÜZ AKBULUT
  İZMİR-1 11 ZERRİN KARA
  İZMİR-1 12 AHMET EROĞLU
  İZMİR-1 13 ENES UZUNLAR
  İZMİR-2 1 FATMA SENİHA NÜKHET HOTAR
  İZMİR-2 2 MUSTAFA İBRAHİM TURHAN
  İZMİR-2 3 HAMZA DAĞ
  İZMİR-2 4 KEREM ALİ SÜREKLİ
  İZMİR-2 5 NESRİN ULEMA
  İZMİR-2 6 TANSU KAYA
  İZMİR-2 7BİLAL KIRKPINAR
  İZMİR-2 8ALİ SEDAT ŞENBAŞ
  İZMİR-2 9 MELTEM ERGİN
  İZMİR-2 10 VEYSEL GÜLDOĞAN
  İZMİR-2 11 EMİN SEFA KAYACAN
  İZMİR-2 12 HALE YILDIZ
  İZMİR-2 13 CEMAL BAHÇIVAN 6/10

  KARS 1 AHMET ARSLAN
  KARS 2 YUSUF SELAHATTİN BEYRİBEY
  KARS 3 SUAT ÖGEL

  KASTAMONU 1 HAKKI KÖYLÜ
  KASTAMONU 2 METİN ÇELİK
  KASTAMONU 3 MURAT DEMİR

  KAYSERİ 1 MEHMET ÖZHASEKİ
  KAYSERİ 2 TANER YILDIZ
  KAYSERİ 3 MUSTAFA ELİTAŞ
  KAYSERİ 4 İSMAİL TAMER
  KAYSERİ 5 HÜLYA NERGİS
  KAYSERİ 6 İSMAİL EMRAH KARAYEL
  KAYSERİ 7 SAMİ DEDEOĞLU
  KAYSERİ 8 AVŞAR ASLAN
  KAYSERİ 9 KADİR CAN GÖKALP

  KIRKLARELİ 1 SELAHATTİN MİNSOLMAZ
  KIRKLARELİ 2 TURHAN ALTINTEL
  KIRKLARELİ 3 AYTAÇ AKSOY
  KIRŞEHİR 1 SALİH ÇETİNKAYA
  KIRŞEHİR 2MİKAİL ARSLAN

  KOCAELİ 1 FİKRİ IŞIK
  KOCAELİ 2 RADİYE SEZER KATIRCIOĞLU
  KOCAELİ 3 ZEKİ AYGÜN
  KOCAELİ 4 İLYAS ŞEKER
  KOCAELİ 5 MEHMET AKİF YILMAZ
  KOCAELİ 6 SAMİ ÇAKIR
  KOCAELİ 7 CEMİL YAMAN
  KOCAELİ 8 AYŞE MÜGE OLŞEN
  KOCAELİ 9 HALİT ÇOKAN
  KOCAELİ 10 ERKAN AKSOY
  KOCAELİ 11 ŞENER İNCE

  KONYA 1 AHMET DAVUTOĞLU
  KONYA 2 MUSTAFA BALOĞLU
  KONYA 3 HÜSNÜYE ERDOĞAN
  KONYA 4 AHMET SORGUN
  KONYA 5 ZİYA ALTUNYALDIZ
  KONYA 6 MUHAMMET UĞUR KALELİ
  KONYA 7 LEYLA ŞAHİN USTA
  KONYA 8 MEHMET BABAOĞLU
  KONYA 9 ABDULLAH AĞRALI
  KONYA 10 HALİL ETYEMEZ
  KONYA 11 HACI AHMET ÖZDEMİR
  KONYA 12 ÖMER ÜNAL
  KONYA 13 MUSTAFA EFE
  KONYA 14 AHMET ÖZDOĞAN

  KÜTAHYA 1 MUSTAFA ŞÜKRÜ NAZLI
  KÜTAHYA 2 VURAL KAVUNCU
  KÜTAHYA 3 İSHAK GAZEL
  KÜTAHYA 4 AHMET TAN

  MALATYA 1 ÖZNUR ÇALIK
  MALATYA 2 TAHA ÖZHAN
  MALATYA 3 MUSTAFA ŞAHİN
  MALATYA 4 NURETTİN YAŞAR
  MALATYA 5 BÜLENT TÜFENKCİ
  MALATYA 6 UFUK ÖNALAN

  MANİSA 1 SELÇUK ÖZDAĞ 7/10
  MANİSA 2 RECAİ BERBER
  MANİSA 3 UĞUR AYDEMİR
  MANİSA 4 MURAT BAYBATUR
  MANİSA 5 İSMAİL BİLEN
  MANİSA 6 GÜZİDE İÇEN KASAP
  MANİSA 7 ERGÜN KARAOĞLU
  MANİSA 8 OZAN ERDEM
  MANİSA 9 NEVZAT BÜKÜM

  KAHRAMANMARAŞ 1 MAHİR ÜNAL
  KAHRAMANMARAŞ 2 VEYSİ KAYNAK
  KAHRAMANMARAŞ 3 NURSEL REYHANLIOĞLU
  KAHRAMANMARAŞ 4 CELALETTİN GÜVENÇ
  KAHRAMANMARAŞ 5 MEHMET UĞUR DİLİPAK
  KAHRAMANMARAŞ 6 MEHMET İLKER ÇİTİL
  KAHRAMANMARAŞ 7 İMRAN KILIÇ
  KAHRAMANMARAŞ 8 OĞUZKAN GÜZEL

  MARDİN 1 ORHAN MİROĞLU
  MARDİN 2 SÜLEYMAN BÖLÜNMEZ
  MARDİN 3 SÜLEYMAN ÇELİK
  MARDİN 4 ABDULLAH ERİN
  MARDİN 5 VEYSİ KAYA
  MARDİN 6 AHMET KAYA

  MUĞLA 1 HASAN ÖZYER
  MUĞLA 2 NİHAT ÖZTÜRK
  MUĞLA 3 ELVAN GÖÇER
  MUĞLA 4 MUHİTTİN KAYABAŞI
  MUĞLA 5 MEHMET TİRE
  MUĞLA 6 İSMAİL

  MUŞ 1 MEHMET EMİN ŞİMŞEK
  MUŞ 2 ABDULSELAM ER
  MUŞ 3 MEDENİ ÇAĞLAR

  NEVŞEHİR 1 MUSTAFA AÇIKGÖZ
  NEVŞEHİR 2 MURAT GÖKTÜRK
  NEVŞEHİR 3 EBUBEKİR GİZLİGİDER

  NİĞDE 1 ALPASLAN KAVAKLIOĞLU
  NİĞDE 2 ERDOĞAN ÖZEGEN
  NİĞDE 3 YAŞAR ATAÇ

  ORDU 1 NUMAN KURTULMUŞ
  ORDU 2 OKTAY ÇANAK
  ORDU 3 METİN GÜNDOĞDU
  ORDU 4 ERGÜN TAŞCI
  ORDU 5 MEHMET KARA
 
  RİZE 1 HASAN KARAL
  RİZE 2 HİKMET AYAR
  RİZE 3 OSMAN AŞKIN BAK

  SAKARYA 1 AYHAN SEFER ÜSTÜN
  SAKARYA 2 ŞABAN DİŞLİ
  SAKARYA 3 MUSTAFA İSEN
  SAKARYA 4 ALİ İHSAN YAVUZ
  SAKARYA 5 RECEP UNCUOĞLU
  SAKARYA 6 NURAY SAĞIROĞLU
  SAKARYA 7 RECEP HACIEYÜPOĞLU

  SAMSUN 1 AKİF ÇAĞATAY KILIÇ
  SAMSUN 2 ÇİĞDEM KARAASLAN
  SAMSUN 3 AHMET DEMİRCAN
  SAMSUN 4 FUAT KÖKTAŞ 8/10
  SAMSUN 5 HASAN BASRİ KURT
  SAMSUN 6 ORHAN KIRCALI
  SAMSUN 7 YILMAZ HOCAOĞLU
  SAMSUN 8 HÜSEYİN AVNİ ÇATAL
  SAMSUN 9 ADEM TUNCER

  SİİRT 1 YASİN AKTAY
  SİİRT 2 FEYZİ SEVGİLİ
  SİİRT 3 LOKMAN ÖZCAN
 
  SİNOP 1 NAZIM MAVİŞ
  SİNOP 2 CENGİZ TOKMAK
 
  SİVAS 1 İSMET YILMAZ
  SİVAS 2 HİLMİ BİLGİN
  SİVAS 3 SELİM DURSUN
  SİVAS 4 MEHMET HABİB SOLUK
  SİVAS 5 HAKAN AKKAŞ

  TEKİRDAĞ 1 MUSTAFA YEL
  TEKİRDAĞ 2 AYŞE DOĞAN
  TEKİRDAĞ 3 METİN AKGÜN
  TEKİRDAĞ 4 ALİ GÜMÜŞ
  TEKİRDAĞ 5 ÖMER KARADENİZ
  TEKİRDAĞ 6 ADNAN ARGAN

  TOKAT 1 COŞKUN ÇAKIR
  TOKAT 2 ZEYİD ASLAN
  TOKAT 3 CELİL GÖÇER
  TOKAT 4 YUSUF BEYAZIT
  TOKAT 5 MUSTAFA ARSLAN

  TRABZON 1 SÜLEYMAN SOYLU
  TRABZON 2 MUHAMMET BALTA
  TRABZON 3 AYŞE SULA KÖSEOĞLU
  TRABZON 4 ADNAN GÜNNAR
  TRABZON 5 SALİH CORA
  TRABZON 6 ERGİN AYDIN

  TUNCELİ 1 METİN LEVENT YILDIZ
  TUNCELİ 2 ALİ ULVİ SEYREK

  ŞANLIURFA 1 FARUK ÇELİK
  ŞANLIURFA 2 MEHMET KASIM GÜLPINAR
  ŞANLIURFA 3 HALİL ÖZCAN
  ŞANLIURFA 4 AHMET EŞREF FAKIBABA
  ŞANLIURFA 5 MEHMET ALİ CEVHERİ
  ŞANLIURFA 6 MEHMET AKYÜREK
  ŞANLIURFA 7 İBRAHİM HALİL YILDIZ
  ŞANLIURFA 8 MAHMUT KAÇAR
  ŞANLIURFA 9 KEMALETTİN YILMAZTEKİN
  ŞANLIURFA 10 ABDURRAHMAN NÜVİT YETKİN
  ŞANLIURFA 11 MEHMET FATİH AKSOY
  ŞANLIURFA 12 MEHMET ARKAN

  UŞAK 1 MEHMET ALTAY
  UŞAK 2 ALİM TUNÇ
  UŞAK 3 HÜSEYİN KESKİN

  VAN 1 BEŞİR ATALAY
  VAN 2 BURHAN KAYATÜRK
  VAN 3 VAHDETTİN İNCE
  VAN 4 FATİH ÇİFTCİ
  VAN 5 KAYHAN TÜRKMENOĞLU
  VAN 6 EBUBEKİR KAÇMAZ
  VAN 7 FARUK ALPASLAN 9/10
  VAN 8 FERMAN YILDIRIM

  YOZGAT 1 BEKİR BOZDAĞ
  YOZGAT 2 ABDULKADİR AKGÜL
  YOZGAT 3 ERTUĞRUL SOYSAL
  YOZGAT 4 YUSUF BAŞER

  ZONGULDAK 1 HÜSEYİN ÖZBAKIR
  ZONGULDAK 2 FARUK ÇATUROĞLU
  ZONGULDAK 3 ÖZCAN ULUPINAR
  ZONGULDAK 4 AKIN KAYMAK
  ZONGULDAK 5 AYTEKİN KAZANCI

  AKSARAY 1 İLKNUR İNCEÖZ
  AKSARAY 2 CENGİZ AYDOĞDU
  AKSARAY 3 MUSTAFA SERDENGEÇTİ

  BAYBURT 1 NACİ AĞBAL
  BAYBURT 2 ŞAHAP KAVCIOĞLU

  KARAMAN 1 RECEP KONUK
  KARAMAN 2 RECEP ŞEKER

  KIRIKKALE 1 RAMAZAN CAN
  KIRIKKALE 2 ABDULLAH ÖZTÜRK
  KIRIKKALE 3 MEHMET DEMİR

  BATMAN 1 ATAULLAH HAMİDİ
  BATMAN 2 ZİVER ÖZDEMİR
  BATMAN 3 MURAT ÇİÇEK
  BATMAN 4 ADİLE GÜRBÜZ

  ŞIRNAK 1 ARSLAN TATAR
  ŞIRNAK 2 ÖMER DEMİR
  ŞIRNAK 3 CİHAN GÜVEN
  ŞIRNAK 4 SEYHAN AKI

  BARTIN 1 YILMAZ TUNÇ
  BARTIN 2 AHMET BENSİZ

  ARDAHAN 1 ORHAN ATALAY
  ARDAHAN 2 YUNUS BAYDAR

  IĞDIR 1 NURETTİN ARAS
  IĞDIR 2 MUSTAFA BULUŞ

  YALOVA 1 FİKRİ DEMİREL
  YALOVA 2 İLKER KARBUZ

  KARABÜK 1 MEHMET ALİ ŞAHİN
  KARABÜK 2 BURHANETTİN UYSAL

  KİLİS 1REŞİT POLAT
  KİLİS 2 MUSTAFA HİLMİ DÜLGER

  OSMANİYE 1 SUAT ÖNAL
  OSMANİYE 2 MÜCAHİT DURMUŞOĞLU
  OSMANİYE 3 MEHMET REMZİ COŞKUN
  OSMANİYE 4 ABDULLAH BELET

  DÜZCE 1 FARUK ÖZLÜ
  DÜZCE 2 FEVAİ ARSLAN
  DÜZCE 3 AYŞE KEŞİR".

Yarabiiii islamı ve müslümanları muzaffer eyle...
 // Kara Murat
İnanan ve inanmayanların katılacagı en önemli seçim.......
18 Eylül 2015 Cuma 17:49
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler