YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Ağır hasta denilen Başak Demirtaş eylemden eyleme koşmuş!
Selahattin Demirtaş, öğretmen eşi Başak Demirtaş’ın aylarca okula gitmemesiyle ilgili açıklamada bulundu. Demirtaş, eşinin ağır sağlık sorunları olduğunu söylemişti. Ama Başak Demirtaş bu süreçte eylemden eyleme koşmuş!
Ağır hasta denilen Başak Demirtaş eylemden eyleme koşmuş!
20 Ocak 2016 / 08:21 Güncelleme: 20 Ocak 2016 / 08:33

HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, öğretmen eşi Başak Demirtaş’ın aylarca okula gitmemesine ve sürekli rapor almasına ilişkin açıklamada bulundu.

Eşinin bebeğini düşürdüğünü ve ardından ameliyat olmak zorunda kaldığını açıklayan HDP’li Selahattin Demirtaş, 2004’ten bu yana öğretmen olan Başak Demirtaş’ın ağır sağlık sorunları olduğunu söyledi. Ancak Başak Demirtaş’ın sağlık sorunlarına aldırış etmeden eşiyle birlikte birçok etkinliğe ve seçim çalışmasına katıldığı da gözlerden kaçmadı. 

ŞİRİNEVLER’DE ESNAF ZİYARETİ

“Ağır hastayım” diyerek aylarca görevli olduğu okula gitmeyen Başak Demirtaş, 7 Haziran Genel Seçimleri çalışmalarında da eşini yalnız bırakmadı.

29 Nisan 2015 Çarşamba günü Diyarbakır’da okulda olması gereken Başak Demirtaş, İstanbul Şirinevler’de Selahattin Demirtaş’la birlikte esnafı ziyaret ediyor. Fotoğrafta, Demirtaş ailesinin neşesi dikkat çekiyor.

SÖZDE MİZAHÇILARLA BULUŞMUŞTU

29 Mayıs 2015 Cuma günü de görev başında bulunması gereken Başak Demirtaş, HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş’la birlikte İstanbul’da sözde karikatüristler ve mizahçılarla bir araya gelmişti. Ağır ve yorucu ameliyat hallerini bir kenara bırakan Başak Demirtaş, sözde mizahçıların şaklabanlıkları karşısında doyasıya eğlenmişti.

es-003.jpg

HÜRRİYET’İN KIRILAN CAMI İÇİN OKULU BIRAKMIŞ

8 Ekim 2015 Perşembe günü de Diyarbakır’da öğrencilerini yalnız bırakan Başak Demirtaş, her fırsatta yalan haber yapmayı kendisine vazife edinen, düzenlenen protestolarda ise 3-5 camı kırılan Hürriyet gazetesine ‘geçmiş olsun’ ziyaretinde bulunmuştu. 

 

YENİ AKİT

İLGACILAR HAİNLAER OSMANLI YENİ TÜRKİYE VE T.C. DUSMANLARI BUNLAR M
 // DİYARBAKIR ÇÜNGÜŞLÜ MEHMET A.
İNGİLİZ EMPARYALISTLER + ALMAN OLIGARKLAR+ FUNDEMENTAL SIONISTLER+ NEOCONLAR +SÖMÜRÜCÜLER +İNÖNÜ+CHP+ BRUKSEL+ VATIKAN+CIA+ ROCKFELLER ROTCHILDS+ ERMENI DIASPORACI MANIFESTOCULAR +HDPKK LI SELAHATTİNLER + MİİLLİ ŞEFCİ CHPLİLER +İŞBİRLİKÇİLER+ KOMPRADORLAR+JAKOBENCILER4FİTNECİLERDEN+ SÜLÜKLER+ASALAKLAR+ AVDETİLER+VANDALİZM YAPAN HAİNLER+ GEZİCİLER+ FETÖ + DARBECİLER+ SATILMIŞLAR+ COMPRADOR+OPPORTUNISTLER + T.C. ÇOK ZARAR VERMİŞTİR ALLAH .C.C TUZAKLARINI BAŞLARINA YIKSIN BNLARIN AMİN...
20 Ocak 2016 Çarşamba 13:27
haın ISBIRLIKCI AVDETİ SATILMIŞ İNGİLİZ ALMAN SİLAHŞÖRÜ İSRAİL SİLAH
 // DİYARBAKIR ÇÜNGÜŞLÜ MEHMET A.
BUNLAR ASALAK SÜLÜK PİSLİK VE PAÇAVRA İNSAN YERİNE KOYURSAM ALLAH BEİM CANIMI ALSIN BUNLAR CANAVAR COMPRADOR T.C. ILGA EDEN HAİN BUNLAR OPPORTUNIST KISILIGINI SATAN BUNLAR JAKOBEN FİTNE FESATÇI ALLHIN LANETİ BUNLARIN YANI HDPKK CHP İNGİLİZ ALMAN İSRAİL SIONISTLERIN UZERİNE HAKKIMI HELAL ETMİYORUM BİR KURT OLARAK ALLAH HDPKK DESTEK VERENE LANET ETSIN KAHROLSUN INSAALLAH ANNEM DAHI HDPKK DESTEK VERIYORSA LANET OLSUN YASASIN T.C DEVLETİ YASA OSMANLI DEVLETİM ...
20 Ocak 2016 Çarşamba 13:15
 // Recep
Devletten maaş alıyorsan hakkını vereceksin vermezsen git kobanide ogretmenliğine devamet orayada gitmezsen kandile çık orada çalış...
20 Ocak 2016 12:59
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler