YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Adayların ilginç seçim çalışmaları
Adayların ilginç seçim çalışmaları
19 Mart 2014 18:30
30 Mart yerel seçimlerinde başkanlığa aday olanlar seçim vaatlerinde sınır tanımıyor.

Seçim çalışmaları kadar seçim vaatleri de dikkat çekiyor. Kimi pargüm dağıtıyor, kimi sanal alemde kral olduğunu iddia ediyor, kimi ünlülerden destek istiyor, kimi sokak sokak geziyor.

İşte adaylar ve onların ilginç seçim çalışmaları....

'Bana oy ver'

Bursa AK Parti Yıldırım İlçe Belediye Başkan Adayı İsmail Hakkı Edebali’nin oto tamirhanelerini ziyaretinde ilginç görüntüler yaşandı.

Otomobillerin altında çalışırken ancak başı gözüken oto tamirci ustalarıyla da görüşmeyi ihmal etmeyen Edebali, esbaftan kendisine oy vermesini istedi.

Binali Yıldırım'dan kahve ziyareti

AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, Harmandalı’nda esnafı ziyaret ederken, bir kahvehaneye girdi ve okey oynayanlarla sohbet etti.

Sarıgül oltayla balık avında

CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Sarıgül, Galata Köprüsü'nde oltayla balık tuttu.

Sanal tokalaşmanın kralı

MHP Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Kadir Koçdemir, sanal sohbetlerle seçmenleriyle buluşuyor. Koçdemir, görüntülü konuşma yaptığı seçmenleriyle sanal olarak tokalaşıyor.

12-004.jpg

Gündüz seçim çalışmalarını sürdüren MHP Adayı Dr. Kadir Koçdemir, sosyal medya üzerinden her gün yüzlerce ailenin evine konuk oluyor. Her gün sabah saat 06.00’dan itibaren kenti dolaşarak vatandaşlarla tokalaşan Koçdemir’in akşamları bu buluşma ve tokalaşma adresi sosyal medya üzerinden sürüyor.

Koçdemir’in internet üzerinden gerçekleştirdiği görüntülü buluşmaları sıcak ve renkli sohbetlere sahne oluyor. Koçdemir, "Seçim sistemi elektronik ortama taşınmadığı için sanal buluşmamız oy pusulasında mührü vurmanızla gerçek olsun. Onun için kendin için kentin için harekete geç. Hepsini geçin MHP’yi seçin" dedi.

HABERİN DEVAMI İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler