YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
"Açılımda değil altı okta birleşelim"
"Açılımda değil altı okta birleşelim"
06 Temmuz 2014 18:24
Doğu Perinçek, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye çağrıda bulunarak, “Açılımda değil Altı okta birleşelim" dedi.

İşçi Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, Kınık’ı ziyaret etti. Perinçek, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye çağrıda bulunarak, “Açılımda değil Altı okta birleşelim" dedi.

Soma’da, madenci şehitliğini ve T. Maden-İş Sendikasını ziyaret eden İşçi Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, ardından Kınık Şehir Kulübü’ne gelerek Kınıklılarla buluştu. Ziyarette Cumhurbaşkanlığı seçimine değinen Perinçek, şöyle konuştu: "CHP’de kıymetli insanlar var. O kadar Cumhuriyet’in evladı varken niçin Ekmeleddin İhsanoğlu’nu getirdiler? Kılıçdaroğlu’na siz aday olun dedim. Fakat kim çıktı İhsanoğlu. İhsanoğlu’nun çocuğunun düğününde bir CHP’li var mı? Hepsi AKP’li. MHP’de Ekmeleddin üzerinden açılıma ortak ediliyor. Kılıçdaroğlu ve Bahçeli’ye sesleniyorum; gelin Altı ok’ta birleşelim."

 

 

İHA

20:42
 // PERİN BERİN VERİN İNÇ
Yanılmamışım... Sebetaistler ve Rus'lar kullanıyor. Anlamını sözlükten öğrendim. Perinçek anlamı; karaçay-balkar türklerinin
dilinden türeyen bir kelimedir
ve "sadık" anlamındadır....
06 Temmuz 2014 20:42
20:35
 // PERİNÇEK NE LA
Ben de Kamalak sandım. Malum Kamalak dan da bu gibi şeyler bekliyorum. Sahi Doğu'yu anladık da, Perinçek ne oluyor. Anlamı ne, hangi dilden türemiş. Sebetaist isimlerine benziyor....
06 Temmuz 2014 20:35
18:41
 // Gurbetci altuntepe
Siz daha cok birlesirsinz bekleyin kulkula birsey yapamz allah bilir ancak...
06 Temmuz 2014 18:41
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler