YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
70 kişi BBP'den istifa edip "Erdoğan" dedi!
70 kişi BBP'den istifa edip "Erdoğan" dedi!
06 Ağustos 2014 10:28
BBP Adapazarı Eski İlçe Başkan Adayı ve Adapazarı Belediye Başkan Adayı Melahat Üzgün Çakır 12. Cumhurbaşkanlığı için, Başbakan ve cumhurbaşkanı adayı Recep Tayyip Erdoğan'ı destekleme kararı aldı.

Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Ekmeleddin İhsanoğlu'na verilen destek BBP'yi sarsıyor, bu kez Sakarya Adapazarı eski ilçe başkanı istifasını verdi.

Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Ekmeleddin İhsanoğlu'nu destekleme kararı alan BBP lideri Mustafa Destici bir şok daha yaşadı, BBP Adapazarı Eski İlçe Başkan Adayı ve Adapazarı Belediye Başkan Adayı Melahat Üzgün Çakır yaptığı basın açıklamasında zehir zemberek konuşarak istifa etti.

BBP Adapazarı Eski İlçe Başkan Adayı ve Adapazarı Belediye Başkan Adayı Melahat Üzgün Çakır, Mustafa Destici'yi topa tutarak istifasını açıkladı.

Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde İhsanoğlu'nu destekleme karararının BBP'de büyük rahatsızlık yarattığını açıkladı.

BBP Adapazarı Eski İlçe Başkan Adayı ve Adapazarı Belediye Başkan Adayı Melahat Üzgün Çakır: “Orhan Şimşek, Melahat Şimşek, Bülent Genç, Ayten Genç, Engin Alsan, Mevlide Alsan, Recep Arslankılıç, Ekrem Demir, Ali Cambazoğlu, Yavuz Sandıkçı, Erkan Karabela, Ömer İlbakan, Özkan Baş, Ertuğrul İlbakan, Şahin Ergüç'ün aralarında bulunduğu toplam 70 kişi Büyük Birlik Partisi üyeliğinden istifa ederek, 12. cumhurbaşkanlığı için başbakan ve cumhurbaşkanı adayı sayın Recep Tayyip Erdoğan'ı destekleme kararı aldığımızı kamuoyuna saygıyla duyuyoruz.” dedi. 

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler