YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
23 başkanın istifası istendi
23 başkanın istifası istendi
15 Aralık 2009 20:25
AK Parti yeni yıla hızlı bir değişim hareketiyle girmeye hazırlanıyor. İşte değişim seçilen ilk yer...

Yerel seçimden sonra kongre ya da atamayla göreve gelen Karabağlar, Konak, Karşıyaka, Dikili, Foça, Kiraz, Kınık ve Balçova dışındaki 23 ilçe başkanı ve yönetimi yeniden seçilecek.

Hafta sonu ilçe başkanlarıyla toplantı yapan AK Parti İzmir İl Başkanı Ömür Kabak, 23'ünün istifasını istedi. Bu gelişmenin "AK Parti'de deprem" şeklinde yorumlanmasını kabul etmeyen Kabak, teklifin ilçe başkanlarından geldiğini vurguladı. Genel merkezin de bilgisi dahilinde yeni yıla daha güçlü girmek için bu yolu seçtiklerini kaydeden İl Başkan Kabak, amaçlarının teşkilatları güçlendirmek olduğunu aktardı. Yedi ilçe dışındaki teşkilatların yerel seçimlerden önce göreve geldiğini hatırlatan Ömür Kabak, "AK Parti, İzmir'deki teşkilat yapısını güçlendirecek. Yeni yıla daha güçlü girmeyi amaçlıyoruz. Şimdi teker teker ilçe başkanlarıyla görüşüyoruz. Yeni yönetimler oluşturacağız." dedi

AKparti akıllı davransın...
 // ibrahim çelikoğlu
Muğla,Bodrum civarlarına iyi ahlak sahibi,güvenilir,sağlam başkanlar yerleştirilmesi çok büyük önem taşımaktadır.İktidar partilerinin başına hemen yağcıların musallat olacağını herkez biliyor.Bunlar önüne çıkanın elini,ayağını öpecek,bir yandanda partinin kuyusunu kazmak için ellerinden geleni yapacaklardır.
Erdoğan'da Kıral oldum edasından vazgeçmeli,cumhuriyet rejiminde
davranılması gibi davranmalı,Anayasanın ikinci maddesine göre haraket etmelid...
16 Aralık 2009 10:04
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler