YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
"20 yıl çalıştım, istifa etmem"
"20 yıl çalıştım, istifa etmem"
12 Mayıs 2010 08:45
Baykal'ın istifasının ardından gözler görüntüdeki diğer isim olduğu iddia edilen Nesrin Baytok'a çevrildi. İddiaya göre Önder Sav'ın istifasını istediği Baytok, "Buraya gelmek için 20 yıl çalıştım, istifa etmem" dediği öğrenildi...

Deniz Baykal'ın ardından kamera görüntülerinde yer aldığı iddia edilen Nesrin Baytok'un kararı merak ediliyor. Sessizliğini sürdüren Baytok'un istifa etmeyeceği belirtiliyor.

Baykal'ın CHP Genel Başkanlığı görevinden istifasının ardından gözlerin çevrildiği CHP Ankara Milletvekili Nesrin Baytok'un milletvekilliğinden ayrılıp ayrılmayacağı merakla beklenirken, kendisinden çok ilginç bir çıkış geldi. CHP'de Baykal'ın en yakınındaki isimlerden olan Önder Sav'ın, uygunsuz görüntülerin internete düşmesinin hemen ardından Nesrin Baytok'tan istifa etmesini istediği öğrenildi. Nesrin Baytok'un "Buraya gelmek için 20 yıl çalıştım, istifa etmem" dediği belirtiliyor. CHP içindeki bazı isimlerin de Baytok'un istifa etmemesinden dolayı öfkeli oldukları, Baykal'ı istifaya götüren sürecin kadın kahramanı rolündeki milletvekilinin de bir an önce isitfa etmesi gerektiği yönünde görüş bildirdikleri belirtiliyor. (Star)

KENDİLERİNE EZİYET
 // KAAN
BÖYLE CAĞDAŞ İNSANLARIN ÜZERİNEGİTMEK YANLIŞ. SİZE NEOLUYOR KAPATINKONUYU SAYGILAR...
12 Mayıs 2010 10:40
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler