YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
'1 Kasım, 2019 ve 2023 seçimlerinin de habercisidir'
'1 Kasım, 2019 ve 2023 seçimlerinin de habercisidir'
07 Kasım 2015 17:47
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Bozdağ, ''1 Kasım, 2019 ve 2023 seçimlerinin de habercisidir, müjdecisidir" dedi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Bekir Bozdağ, Yozgat Belediyesi Bilal Şahin Kültür Merkezi'nde partisinin Yozgat İl Başkanlığı tarafından düzenlenen ''Teşkilatlara Teşekkür Toplantısında'' yaptığı konuşmada, Türkiye'nin son 6 ayda 2 seçim yaptığını söyledi.

AK Parti'nin 7 Haziran seçimlerine göre oylarını yaklaşık yüzde 9  artırdığını anımsatan Bozdağ, ''Rakamsal olarak da 4,5 milyon civarında Türkiye genelinde bir artış var. AK Parti 17 ilde tulum çıkardı. Türkiye'nin dört bir yanında büyük bir başarının altına imza attı''  diye konuştu.

Türk milletinin istikrara oy vererek, belirsizliği ortadan kaldırdığını vurgulayan Bozdağ, şunları kaydetti:

''Güçlü bir iktidarın kurulmasına oy vermiştir. Birliğimize, dirliğimize, huzurumuza ve kardeşliğimize oy vermiştir. Bu seçimin en büyük belirleyeni nedir derseniz, milletimizin huzur talebi, istikrar talebi, kardeşlik talebi, dirlik talebidir. Bizim için şeref olan nedir derseniz, bizim için şeref olan da bu talebin adresinin AK Parti olmasıdır. Millet AK Parti'yi huzurumuzun teminatı olarak görmüştür. Vatandaşımız AK Parti'yi istikrarın teminatı olarak görmüştür."

"1 Kasım, 2019 ve 2023 seçimlerinin de habercisidir"

Bozdağ, 7 Haziran seçimleri ile 1 Kasım seçimlerinin ayrı ayrı mesajları olduğunu belirterek, AK Parti'nin 7 Haziran'da vatandaşların verdiği mesajı iyi okuduğunu kaydetti.

1 Kasım 2015 seçiminin AK Parti'ye yeni bir 3 dönemlik iktidarın da kapısını araladığını işaret eden Bozdağ, ''1 Kasım, 2019 ve 2023 seçimlerinin de habercisidir, müjdecisidir. Allah bizi ve hepimizi bu milletin beklentilerine cevap verenlerden, duasını almaya devam edenlerden eylesin. Rabbim bizi size karşı AK Parti'yi aziz Türk milletine karşı mahcup etmesin'' ifadelerini kullandı.

 

AA

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler