YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Zayıflama hapı annesiz bıraktı
Zayıflama hapı annesiz bıraktı
11 Haziran 2010 08:39
Kastamonu'da bir çocuk annesi Nilay Dinçer, karın ağrısı ve bulantı şikayetiyle kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti. Dinçer'in kullndığı zayıflama haplarından öldüğü iddia edildi.

Kastamonu’da karın ağrısı, ishal ve bulantı şikayetleriyle hastaneye kaldırılan, bir çocuk annesi Nilay Dinçer’in, kullandığı zayıflama hapı nedeniyle hayatını kaybettiği iddia ediliyor

Kastamonu’da iki hafta önce karın ağrısı, ishal ve bulantı şikayetleri başlayan evli ve bir çocuk annesi 23 yaşındaki Nilay Dinçer, durumunun ağırlaşması üzerine hastaneye kaldırıldı. Tahlillerde Dinçer’in bağırsaklarının tahrip olduğu ortaya çıkarken, genç kadın acil olarak ameliyata alındı. Nilay Dinçer’in kullandığı zayıflama hapları nedeniyle fenalaştığı ihtimali üzerinde duran doktorlar, Ankara’ya sevk edilmesini kararlaştırdı.

DÜN DOĞUM GÜNÜNÜ KUTLAYACAKTI

Genç kadın kara yoluyla Çankırı’ya götürülürken 3 kez kalbi durdu. Doktorların müdahalesiyle hayata döndürülen Nilay Dinçer, helikopterle Ankara Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesine sevk edildi. Ancak yoğun bakıma alınan Dinçer, yapılan müdahaleye rağmen iki saat sonra hayatını kaybetti. Genç kadının zayıflama hapı nedeniyle öldüğü iddia edilirken, kesin ölüm nedeni, yapılacak otopsi sonucu netlik kazanacak. 2.5 yaşında Eylül isimli bir kızı olan Nilay Dinçer’in, dün doğum günüydü. İki ay önce 24 yaşındaki Ebru Atabeyoğlu’nun da zayıflama hapı nedeniyle öldüğü iddia edilmişti.
AA

SAĞLIK Kategorisindeki Diğer Haberler