YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Sağlıklı yaşam için kışın da yüzün
Sağlıklı yaşam için kışın da yüzün
30 Ekim 2013 12:33
Haşema Tekstil Online Satış Sorumlusu Nur Şahin, haşemanın kış dönemi satış ve kampanyaları hakkında bilgi verdi.

Yaz sıcaklarının ardından bayanların spor salonu ve kapalı havuzlara yöneldiğini ifade eden Haşema Tekstil Online Satış Sorumlusu Nur Şahin, “Bayanlara özel havuzlar ve spor salonlarının yaygınlaşması, işletmecilerin bayanlara özel seans uygulamaları ile artık kışında spor yapmak ve yüzmek mümkün hale geldi.

Bunun bilincinde hareket eden bayanlar artık bu tarz sportif aktiviteleri sağlıklı yaşam amacı dışında gerçek bir sosyal etkileşim olarak da değerlendiriyorlar” dedi.Bu noktadan hareketle Haşema Tekstil olarak 2013 yazının ardından kışın da yaz sıcağını hissettirecek sıcak bir sezon sonu kampanyası hazırladıklarını açıklayan Şahin, şunları söyledi: “

Mağazalarımızda ve online satışta 2013 ürünlerinde yüzde 35’e varan bir sezon sonu indirimi uyguluyoruz. Ayrıca, outlet ürünlerimizde bu indirim yüzde 70’e varıyor. Ürünlerimiz her keseye hitap etmenin yanında; sadelik, şıklık, fonksiyonellik, kullanım rahatlığı gibi birçok ekstra özellik sunuyor. 2013 Nehar dış giyim ürünlerinden bir adet alana bir havuz modeli hediye ediliyor.”Şahin, 2013 erkek eşofmanlarında da bir adet alana bir erkek şortu hediye ettiklerini sözlerine ekledi.

SAĞLIK Kategorisindeki Diğer Haberler