YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Sağlık Bakanı Akdağ'dan anlamlı ziyaret
Sağlık Bakanı Akdağ'dan anlamlı ziyaret
27 Eylül 2016 10:50
Sağlık Bakanı Recep Akdağ, "25 Eylül Dünya Eczacılık Günü" nedeniyle Ankara'da bir eczaneye ziyarette bulunarak eczane çalışanlarının Dünya Eczacılık Günü'nü kutladı. Akdağ, eczaneye gelen vatandaşlar ile de sohbet etti

Sağlık Bakanı Recep Akdağ, "25 Eylül Dünya Eczacılık Günü" nedeniyle Ankara'daki bir eczaneyi ziyaret etti.

1-20160927105324.jpg

Bakan Akdağ ziyaretinde, eczane çalışanlarının Dünya Eczacılık Günü'nü kutladı. Kendisi de hekim olan Akdağ, eczaneye gelen 2 hastayı muayene etti.

Vatandaşlarla sohbet etti

Burada eczane çalışanları ve vatandaşlar ile sohbet eden Bakan Akdağ, "Sizin nezdinizde tüm eczacılarımızın Dünya Eczacılık Günü kutlu olsun. Bizim için eczacılar, sağlık hizmetinin sunumu için çok değerli bir paydaş. Allah hepinize sağlık, afiyet versin." temennisinde bulundu.

galeri1.jpg

Ziyaret edilen Eczacı ise Bakan Akdağ'ı karşılarında gördüklerinde çok şaşırdıklarını belirterek, "Böyle bir ziyareti hiç beklemiyorduk. Sağolsun Sayın Bakanımız geldi ve 2 saatini bize ayırdı. Aynı zamanda iki hastayı muayene edip reçete yazdı. Bizi çok mutlu etti, 30 senelik eczacılık hayatımda ilk kez böyle bir şey gördüm. Çok mutluyum." ifadelerini kullandı. 

galeri2.jpggaleri3.jpggaleri4.jpggaleri5.jpggaleri6.jpg

 

SAĞLIK Kategorisindeki Diğer Haberler