YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
O doktor  asla mazeret kabul etmiyor
O doktor asla mazeret kabul etmiyor
20 Kasım 2015 16:40
Kişisel gelişim uzmanı Dr. Şaban Kızıldağ, bazı konularda asla mazeretin olamayacağını savundu. Sıra dışı eğitim tekniğiyle insanlara eksiklerini fark ettiren Kızıldağ bugüne kadar 1 milyon kişiye 'mazaret yok' dedirtti.

Dr. Şaban Kızıldağ kendine özgü kişisel gelişim eğitimiyle vücudun kimyasını değiştiriyor. Harbiye’de toplanan yüzlerce kişiye hitap eden Kızıldağ, “Her şeye rağmen mazeret yok!” dedirtti.

Kendine özgü eğitim tekniğiyle adından sıkça söz ettiren Dr. Şaban Kızıldağ, insanların gelişimine ve değişimine katkı sağladığı sunumlarıyla bugüne kadar 1 milyon insana ‘mazeret yok’ dedirtmeyi başardı. Sıra dışı eğitim tekniğiyle insanların kendinde görmekte zorlandıkları eksikleri eğlenceli bir üslupla fark ettiren Kızıldağ, KALDER tarafından bu yıl 24’üncüsü düzenlenen Türkiye Mükemmellik Ödülleri programına da damgasını vurdu. Sunumuna Shakespeare’in  “Zor şartlar dahi yaratır” sözüyle başlayan Dr. Şaban Kızıldağ program sona erdiğinde adeta izleyicinin vücut kimyasını değiştirdi. Ve yüzlerce kişiye hep bir ağızdan “Her şeye rağmen mazeret yok!” sloganını dakikalarca söyletti. 

Hayatı ötelemeyin 

Mükemmel yaşam biçimini gündelik hayattan derlediği çok sayıda örneklere atıfta bulunarak aktaran Kızıldağ, hayatı ötelemeden hemen yaşanması gerektiğini savunarak programını şu sözlerle tamamladı: Dünya bir gün o da bu gün. Dünya bir an o da bu an!

SAĞLIK Kategorisindeki Diğer Haberler