YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
"Milletin ümüğünü kimse sıkamayacak"
"Milletin ümüğünü kimse sıkamayacak"
24 Temmuz 2013 21:53
Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, AK Parti Gümüşhane İl Başkanlığı tarafından Pazar Meydanı'nda düzenlenen iftara katıldı.

Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, "Milletimiz AK Parti'nin yanında 2001 yılından bu yana olduğu gibi 2014 yılında da AK Parti'nin yanında durduğu sürece milletin ümüğünü artık kimse sıkamayacak, milletin ümüğünü sıkmak isteyenlerin de ümüğünü AK Parti sıkacak" dedi.


Burada bir konuşma yapan Müezzinoğlu, Türkiye'nin istikrarının güçlenmesinden birilerinin rahatsız olduğunu ifade ederek, "Birilerinin rahatsız olmasına başta Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti ve büyük Türk milleti asla fırsat vermedi, vermeyecekler. Milletimiz, AK Parti'nin yanında 2001 yılından bu yana olduğu gibi 2014 yılında da durduğu sürece milletin ümüğünü artık kimse sıkamayacak, milletin ümüğünü sıkmak isteyenlerin de ümüğünü AK Parti sıkacak. Bunu buradan çok net bir şekilde söylüyorum" diye konuştu.

Milletten başka kimseye sırtlarını yaslamadıklarını vurgulayan Müezzinoğlu, şöyle devam etti:

"Allah'tan ve milletten başka kimseye hesap vermeyiz. Sandık geldiği zaman milletimize teslim oluruz ve sandıktan çıkan sonucun hak ve hukuku neyse gereğini milletimiz adına 12 yıldır nasıl yaptıysak bundan sonra da öyle yapacağız. Hiç kimseye, hiçbir fırsatçıya ve çapulcuya bu milletin imkanlarını sömürme fırsatı vermeyeceğiz. Bugüne kadar sayın Başbakanımız, 'dik durduk, diklenmedik' dedi. Evet dik durduk ama birilerine karşı da dikleniyoruz. Milleti sömürmek ve hortumlamak isteyenlere karşı dikleniyoruz ve onları millet adına inşallah sömürme imkanları olmayacağı noktaya getirene dek bu mücadeleye devam edeceğiz."

Yeni Gümüşhane Devlet Hastanesinin 2014 yılında hizmete geçeceğini bildiren Müezzinoğlu, şunları kaydetti:

"Sağlık alanında inşallah Gümüşhane'mize yakısan bir hastaneyi 2014 yılında sizin hizmetinize sunmayı rabbimiz bize nasip eder. Artık evde bakım projelerini geliştiriyoruz. Hastamızın evindeki koşullarına kadar düzeltebilmek, oralarda da onun yanında olabilmek ve daha iyi koşullara taşınabilmeleri için başta başbakanımız ve bizler gece gündüz demeden çalışıyoruz. Daha çok çalışarak ve size olan borcumuzu ödeyerek inşallah bu dünyadan göçüp gitmeyi rabbim bize nasip etsin."

Müezzinoğlu, konuşmasının ardından vatandaşlarla sohbet ederek sorunlarını dinledi.

 

AA

SAĞLIK Kategorisindeki Diğer Haberler