YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Komşuları tedirgin
Cici'nin komşuları domuz gribi şüphesinden tedirgin oldu.
Komşuları tedirgin
10 Kasım 2009 / 23:15 Güncelleme: 10 Kasım 2009 / 23:15

Balıkesir'in Edremit ilçesinde, soğuk algınlığı sebebiyle 2 gündür evinde istirahat eden Balıkesir basınının sevilen isimlerinden Hüseyin Nazım Cici ölü olarak bulundu. Yetkililer domuz gribi şüphesiyle apartmanı karantinaya alırken, bu durum vatandaşları paniğe sevk etti.   

Hüseyin Nazım Cici'nin kapısını uzun süre çalmalarına rağmen içerden bir cevap alamayan meslektaşları durumu polise bildirdi. Savcılık izni ile çilingir çağırılarak kapısı açılan evin mutfağında ölmüş olarak bulunan Cici'nin domuz gribinden hayatını kaybetmiş olabileceği ileri sürüldü. Bunun üzerine yetkililer, çevrede geniş güvenlik tedbiri aldı. Emniyet ve sağlık ekipleri, Çıkrıkçı Yolu Öznur Sitesi A Blok'taki apartmanı karantinaya aldı. Görevlilerin yanı sıra, basın mensuplarının da maskelerle görevlerini yapması dikkat çekti.  
 

Cici'nin komşuları domuz gribi şüphesinden tedirgin oldu. Domuz gribi şüphesinin tüm ilçeye kısa sürede yayılması vatandaşların panik yaşamasına sebep oldu. Olay yerine gelen cumhuriyet savcısı inceleme yaptıktan sonra ceset otopsi için Bursa Adlı Tıp Kurumu'na gönderildi. Genel Yayın Yönetmenliği'ni yürüttüğü Körfez'de Hakimiyet Gazetesi çalışanları tarafından cenazesi tabuta konulan Nazım Cici'nin ani ölümü meslektaşlarını üzerken, kesin ölüm sebebi otopsi neticesinde belli olacak.
 

....
 // ...
adli tıp raporuna göre kesinlikle domuz gribi degil kalp yetmezliği sonucu vefat etti...
14 Kasım 2009 10:34
SAĞLIK Kategorisindeki Diğer Haberler