YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kansere karşı B 15-17 vitaminleri
Kansere karşı B 15-17 vitaminleri
15 Mayıs 2013 13:52
Ege Lokmanı olarak tanınan Herbalist Şevki Güngör, B 15 ve B 17 vitaminlerinin kanserli hücreleri öldürdüğünü belirtti.

Manisa'nın Kırkağaç ilçesinde yaşayan Şevki Güngör, kanser hastalığına karşı hazırladığı karışım hakkında şu bilgiyi verdi: "B 15 vitamini vücudun protein sentezine ve kolesterolün düzenlenmesine katkı sunar.

Kanserli hücreleri yok etme marifetine sahip siyanid içerir. B 17 vitamini ise 19.yüzyılda Rus bilim insanları tarafından keşfedilip kanser tedavisinde kullanılmış çok özgün vitamindir. Kabak çekirdeği yağı ile zeytinyağında bol miktarda B 15 ve 17 vitaminleri var yalnız zeytinyağının soğuk sıkım olması gerekiyor.

Böyle yağ bulmak çok zor ancak yeterli miktarda biz elde ettik. Bu çok özel zeytinyağını hastalarımız için kullanacağız. B 15 ile 17 vitaminlerini içinde barındıran kabak çekirdeği yağı ile zeytinyağını E vitaminleri bakımından çok zengin olan ısırgan, badem, susam, kayısı yağı ile omega zengini ceviz ve keten tohumu ile karıştırdık. Laboratuvar ortamında yapılan çalışmada çok iyi sonuç aldık.”

Güngör, bu karışımı içen hastaların kısa zamanda eski sağlığına yeniden kavuşabileceğini belirterek şunları söyledi: “Vatandaşlar, bu karışımı aktarlardan aldıkları yağlarla yapmak isteyebilir. Ancak, bu yağların mutlaka saf olmaları gerekiyor. Soğuk sıkım zeytinyağını zaten bulamazlar. İsteyenlere biz Ege Lokman olarak temin edebiliriz. Bu karışımı hastalığa yakalanmamak sağlıklı ve uzun yaşamak isteyenlere de kesinlikle tavsiye ediyorum."

 

İHA

SAĞLIK Kategorisindeki Diğer Haberler