YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
'İstanbul'daki hastanelerin bütün odaları tek yataklı olacak'
'İstanbul'daki hastanelerin bütün odaları tek yataklı olacak'
14 Mayıs 2017 04:26
Sağlık Bakanı Recep Akdağ, sağlıkta dönüşümün ikinci dönemini başlattıklarını belirterek, "İstanbul'a çok mükemmel hastaneler yapıyoruz. Önümüzdeki 4 yıl sonunda İstanbul'daki bütün devlet hastanelerinde odalarınız tek yataklı, banyolu olacak." dedi.

Sağlık Bakanı Recep Akdağ, İstanbul'da sağlık alanında yapılan yatırımlara ilişkim "Sağlıkta dönüşümün ikinci dönemini başlattık. İstanbul'a çok mükemmel hastaneler yapıyoruz. Önümüzdeki 4 yıl sonunda İstanbul'daki bütün devlet hastanelerinde odalarınız tek yataklı, banyolu olacak" dedi.

Akdağ, Zeytinburnu'nda düzenlenen Merkezefendi Geleneksel Tıp Festivalinde yaptığı konuşmada, 15 yıldır AK Parti'nin ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın öncülüğünde güzel işler yapıldığını aktararak, bu güzel işlerin de milletin desteği ile hayata geçirildiğini söyledi.

Türk milletinin AK Partiyi ve liderini bağrına bastığını vurgulayan Akdağ, "Bir gece 27 Nisan günü bir paçavrayı muhtıra diye televizyonlara verdiklerinde sizler bizim yanımızda durdunuz. Gezi olaylarında ülkeyi ateşe boğmak istediklerinde sizler bizim yanımızda durdunuz. Şer çetesi 15 Temmuz'da o hain darbeyi yapmaya çalıştığı zaman tankların önüne sizler yattınız. Biz biliyoruz ve inanıyoruz ki size hizmet etmek ibadetlerin en büyüğüdür, inançlarımız böyle. İnsanlara hizmet etmek bizim için en büyük şereftir. Çünkü Efendimiz (S.A.V) buyurduğu gibi biliyoruz ve inanıyoruz ki insanların en hayırlısı insanlara hizmet edendir. İşte Merkezefendi'den başlayan güzel bir geleneği bu günlere getiren kardeşlerime sizin huzurunuzda teşekkür ediyorum" şeklinde konuştu.

SAĞLIK Kategorisindeki Diğer Haberler